Kapat
Öne Çıkanlar 944 0

Gümüş Takı Seti


Gümüş takı seti birçok kadının beğenerek kullandığı aksesuarlar arasında yer almaktadır. Takı seti içerisinde kolye, küpe ve bilekliğin bir arada bulunması aksesuarlar arası uyum yapma sıkıntısını ortadan kaldırmaktadır. Ayrıca gümüş verdiği zarafet ve şıklık sayesinde göz alıcı bir görüntü elde edilmektedir.


Gümüş takı seti denilince ilk akla gelen beyaz taşlı ve gri renkli takılar olsa da bunun yanı sıra birbirinden farklı renk ve modellerde gümüş takı seti çeşitleri mevcuttur. Bu sayede dileyen her kadın kendi zevk ve tercihine uygun gümüş takılara sahip olabilmektedir. Böylelikle özellikle davetler, düğünler gibi özel gecelerde gümüş takı setleri rahatlıkla kullanılabilmektedir.

Gümüş Takı Seti Fiyatları

Gümüş takı seti fiyatları ilgili sete bağlı olarak değişkenlik göstermektedir. Genel olarak bakıldığında düz ve sade modellerin fiyatları daha düşüktür. Modellerdeki işçilik ve desen arttıkça buna bağlı olarak fiyat da artmaktadır. Yapılan işçilik takı setinin gramının artmasına neden olur. Bilindiği üzere gümüş için belirlenen gram fiyatları gümüş satı seti üzerinde uygulanmaktadır. En uyun fiyatlı gümüş takı setlerine sahip olabilmek için www.sanroza.com internet adresi ziyaret edilmelidir.

zaim {zaim}