Kapat
Karma Teknoloji 50 0

%100 Organik Gıdalarla Daima Formda, Daima Sağlıklı


NaturpyStore, sağlıklı yaşam formülleri ile güvenilir ve tamamen Doğal Ürünler sunuyor. Türkiye’nin altın markası ve ödüllü ürünlerimizle, sağlık formatları ve şahane lezzetler sunuyoruz. Bebeklere özel ürünler, annelere emzirme ürünleri, kadın ve erkek bakım ürünleriyle hem gıda hem kişisel bakım ürünleri sunuyoruz.


Geniş kapsamlı ürün ağı, taze ve doğallıktan yana besinler, özel ambalajlama ve kargo sistemi ile ülkenin en güvenilir Organik Ürünler platformu olarak hizmet sunuyoruz. Hizmet sunduğumuz kategoriler arasında;

  • Anne ve bebek ürünleri,
  • Aktar ve gıda ürünleri
  • Glutensiz gıdalar
  • Diyabet ürünler
  • Kozmetik ve kişisel bakım ürünleri
  • Organik ve doğal ürünler

İle Naturpy marka ürün seçenekleri yer alıyor. Organik ürün satın al opsiyonunu kullanarak, gıda ve kozmetik alışverişlerinizi %100 doğal seçeneklerle yapabilirsiniz.

Organik bakliyatlar, organik kuruyemişler, organik çorbalıklar, organik sirke, organik keçiboynuzu özü ve organik konserveler- baharatlar ile muhteşem lezzetler sunuyoruz. Doğal organik ürünler serisinde bitkisel şampuanlar, kremler, sabunlar ve organik yağlar yer alıyor. Cilt dostu bitkisel ürünlerle, sağlığınız form kazandırabilirsiniz.

Potalımızda yer alan ürünleri tamamen doğal ve sağlık koşullarına uygun, steril şekilde ambalajlanıyor ve en sağlıklı şekilde sizlere ulaştırılıyor. Organik alışveriş fırsatları, kampanyalı fırsatlar, kargoyu bedavaya getiren alışveriş formülleri ve %100 organik ürünlerle Naturpy güvencesini sunuyoruz. Kadın, erkek ve çocuk bakım ürünleriyle, günlerinize enerji katın.

Naturpy Ürünlerini Mağazanızda ve İnternet Ortamında Satabilmek İçin Bayilik Alabilirsiniz.

Ayrıca  internet mağazası olan ürünlerimizi web sitelerinde sanal mağazalarında satmak isteyenlere bayilikler Tüm Türkiye Genelinde verilecektir.

Firma İsmi : Optinaturel İlaç Gıd.Med.San.Tic.Ltd.Şti.

Firma Adresi : ATB(Ankara Ticaret Borsası) İŞ MERKEZİ I Blok No:226 Macunköy – Yenimahalle – ANKARA

Firma Web Sitesi : https://www.naturpystore.com.tr

E-Posta : info@optinaturel.com.tr

Telefon : +90 850 303 04 66

Gsm : +90 555 427 74 27

 

ahmet şahin {ahmet şahin}