50 bin TL ödüllü PUBG başlıyor!

50 bin TL ödüllü PUBG başlıyor!

Reyin hazır sistemlerden profesyonel oyuncu donanımlarına kadar sunduğu yüksek kaliteli teknolojilerin yanı gizeme sektörün büyümesi için tertip ettiği etkinliklerle de isminden laf ettiren İncehesap.com’dan reyin meraklılarının coşkuyla beklediği haber geldi! 50 bin TL’lik mükâfat havuzuyla dikkat sürükleyen ve 20 Mayıs 2020 tarihinde start alacak olan PUBG DUO Turnuvası için ilk hafta kayıtları başladı. Başvuru sürecinin bir hafta süresince devam edeceği ve her hafta yenileneceği turnuvaya www.incehesap.com/pubg-turnuvasi/ sayfasından kayıt yaptırmak olası.

İncehesap.com’un kapsamlı organizasyonu ve AMD, AOC, ASUS, Corsair, GamePower, JamesDonkey, SteelSeries, T-Force, XFX, ZOTAC ve ZYXEL’den oluşan evrensel markaların sponsorluğuyla asıllaşacak olan turnuvada, dünyanın önde gelen oyuncularından oluşan toplam 384 ekip gayret edecek. İki karakter ekiplerin yarışacağı PUBG DUO Turnuvası, Haziran ayının ortasında şatafatlı bir finalle son bulacak.

Birbirinden kıymetli mükâfatlar oyuncuları bekliyor!

Takribî bir ay süresince reyin dünyasının nabzının atacağı PUBG DUO’da toplam 50 bin TL’yi bulan nakit mükâfatlarının yanı gizeme birbirinden kıymetli reyin teçhizatları da müsabaka sonunda kazananların olacak. Ayrıca İncehesap.com, katılımcılardan 9’uncu ve 36’ncı sırada yer alan ekiplere 200 TL bedelindeki İncehesap Hediye Çeki’ni hediye edecek. Kazanan oyuncuları bekleyen mükâfatlar arasında ise XFX AMD Radeon RX 5700XT THICC III Ekran Kartı, ASUS TUF3 5600 XT Ekran Kartı, AOC C27G1 Monitör, AMD 3600X Operasyoncu, James Donkey Monitör, Corsair 16GB RGB Ram, GamePower ve SteelSeries Setleri bulunuyor.

Adım adım İncehesap PUBG DUO…

Ekiplerin bilgisayar üzerinden Steam aracılığı ile katılacağı turnuvada gayret etmeye hak kazananlar, tanımlanan sıralamaya göre yarışacaklar. İlk üç hafta süresince her hafta grup maçları yapılacak ve ön üzüntüyeler asıllaşacak. Büyük finale kadar her hafta finalden sonra yine kayıt yarıyılı açılacak ve oyuncuların kaydetmesi sağlanacak. Finale kalan ekipler ise dördüncü haftada büyük mükâfat için rakiplerinin karşısına çıkacak. Haftada 128 ekibin gayret edeceği turnuvada katılımcılar Erangel, Sanhok, Miramar haritalarında rakiplerini alt etmeye çalışacaklar. Güneşli harita alternatifi ile rekabet edecek ekipler A – B ve C – D grupları olarak gayret ettikten sonra haftanın sonunda zafer alarak finale yükselecekler. Katılımcılar istedikleri platform üzerinden kendi maçlarını “İncehesap PUBG DUO Turnuvası” başlığı ile canlı yayına açabilecekler.

Coşkulu final canlı yayında

İncehesap PUBG DUO Turnuvası’nın 14 Haziran tarihinde tertip edilecek olan final gayreti ise YouTuber Yavuz Selim’in sunumuyla İncehesap Twitch ve Nimo TV hesapları üzerinden canlı yayınla izleyicilerle buluşacak. Grup maçları ise Youtuber Doch’un katılımı ile Nimo TV’de gösterilecek. Böylece oyuncuları desteklemek isteyenler ve reyin meraklıları yayının bir parçası olarak final coşkusuna an be an ortak olabilecek.

Kayıt ayrıntılarına özel sayfalar

Turnuvaya katılmak ya da çabaları izlemek isteyenler daha fazla bilgi için İncehesap.com’un turnuvaya özel hazırladığı www.incehesap.com/pubg-turnuvasi/ sayfasını ve incehesap_com sosyal medya hesaplarını takip edebilecek. Turnuva için ilk kayıt yarıyılı 12 Mayıs’ta başlarken, ikinci hafta 23 Mayıs, üçüncü hafta ise 2 Haziran’da başlayacak. Bu coşkulu turnuvanın bir parçası olmak isteyen ekiplerin kontenjan dolmadan Kayıt Formu sayfasından kaydetmeleri gerekiyor.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Yorumlara Kapalıdır