Kapat
Akülü Sandalye
Karma Teknoloji 120 0

Akülü Sandalye


 


Sağlıklı olmak ile engelli olmak arasında neredeyse kıl kadar bir fark bulunmaktadır. Engellerin ortadan kaldırılması ve engelli yaşam kalitesini artırmak toplumsal bir sorumluluktur. Engellerin aşılmasında gerek sosyal yaşam şartları gerek yaşam kalitesini artıracak olan ekipmanlar yer almaktadır. Bu ekipmanlar ile engellinin hayata tutunması yanında ailelerinde engelliye bağlı yaşam sürmesinin önüne geçilmektedir. Akülü sandalye ile artık engelliler hapsoldukları evlerinden dışarıya rahatlıkla çıkabilmektedir.

Akülü sandalye engellinin fiziksel özelliklerine bağlı olarak kişiye özel tasarlanmaktadır. Kişiye özel tasarlanmış olan akülü tekerlekli sandalyeler sayesinde kişilerin bağımsızlıklarını tekrar kazanması sağlanmaktadır. Burada firmamız hitap etmiş olduğu kesimin maddi imkanlarının kısıtlı olmasından dolayı maliyetleri neredeyse benzerlerinin yarısına çekerek sosyal sorumlukta üzerine düşen görevi yapmaktadır. Hantal yapının aksine zarif görüntüsü ile farkını ortaya koyan tekerlekli sandalyelerimiz Türkiye’nin her köşesine gönderimi yapılmaktadır. Sağlam ve sağlıklı olarak üretilmiş olan ürünlerimiz TSE standartlarına uygun ve farklı firmaların sağlamlık testlerinden yüzde yüz başarı ile çıkmayı başaran tek firma ürünü olmaktadır.

Tekerlekli sandalye kullanımı kolay ve seri olması yanında üzerinde bulunan kişiyi sarması gerekmektedir. Basit engelleri aşmasında gösterdiği başarıyı daha zor koşullarda kusursuz yerine getirmelidir. Akülü sandalye engel aşımında dengeyi sağlaması gereklidir. Bir diğer özelliği de firmamız tarafından sürekli kontrol edilen ve garantili olarak sunulan akü ömrünün uzun olmasıdır. Bu özellikleri kusursuz olarak yerine getiren firmamız düşük ücretlerine karşılık rakipsiz kalitesi ile engellilerin hayatında uzun yıllardır yer almaktadır. Sağlam, estetik ve ucuz akülü sandalye çözümleri için mutlaka müşteri temsilcimiz ile görüşme yapınız.

https://goldmedikal.com/

Mesut Kengir {Mesut Kengir}