Ankara Emax Lamine

Ankara Emax Lamine

Ankara Emax Lamine

Diş kaplama tedavileri ile birlikte artık çürük ve kırık dişler estetik gülüşe bir sorun olmaktan çıkıyor. Çünkü kırık veya çürüyen dişlere uygulanan kaplama tedavileri ile dişler yeniden orijinal ve estetik görünümüne kavuşabiliyor. Ancak diş kaplama uygulamalarında gelişen teknolojinin dinamik biçimde kullanımı da ayrı bir önem taşıyor. Örneğin dişlerin beyazlık tonunun yakalanması açısından dahi doğru malzeme ile kaplama yapılması ayrı bir önem taşıyor. Bu nedenle diş sağlığı merkezinde en gelişmiş ve en kaliteli kaplama uygulaması olan emax lamine kullanılıyor. Porselen kaplama olarak da bilinen Ankara emax lamine uygulamalarında gerçekleştirdiği başarılı çalışmaları ile dikkat çekiyor.

Ankara Zirkonyum Kaplama

En değerli iki diş kaplama malzemesinden birisi olan zirkonyum kaplama ile hem etkili hem de kaliteli bir diş görselliğinin yakalanabilmesi mümkün oluyor. Özellikle zirkonyumun son derece dayanıklı olması hem sıcak-soğuk hassasiyetini yok ediyor hem de uzun ömürlü beyazlığını koruyabiliyor. Böylelikle çok daha kaliteli ve çok daha estetik dişlere sahip olunabiliyor. Dişlerin beyazlık tonuyla uyumlu tonlarda hazırlanan zirkonyum kaplama sayesinde dişlerin kullanımında görselliğin yanı sıra kullanımda da önemli bir rahatlık elde edilebiliyor. Ankara zirkonyum kaplama konusunda profesyonel ve kaliteli uygulamalarla herkesin en özel gülüşlere sahip olması sağlanıyor.

Ankara Diş Beyazlatma

Ankara diş beyazlatma uygulamalarında her zaman en iyi ve en kaliteli sonuçları sunuyor. Özellikle herkesin başına gelebilecek en yaygın diş sağlığı problemi olan dişlerdeki sararma sorunlarını hızlı ve kolay bir şekilde çözüme kavuşturuyor. Diş sararma sorunlarını kısa bir müdahale prosedürü sonucunda yok ederek, herkesin bembeyaz gülüşlere sahip olabilmelerine yardımcı oluyor.

Ankara İmplant Tedavisi

Diş sararması, kırık diş gibi problemlerin dışında diş eksikliği sorunu da yaygın şekilde görülmektedir. Ankara implant tedavisi ile hem en kaliteli hem de en ekonomik şekilde eksik diş problemlerinden kurtulabilmek mümkün oluyor. İmplant tedavisiyle eksik dişlerin hem görüntüde hem de kullanımda yarattığı sorunlar tarihe karışıyor.

Ankara Gülüş Tasarımı

Cerrahi diş tedavileri ile birlikte komple gülüşü yeni baştan yaratmak mümkün oluyor. Ankara gülüş tasarımı uygulamaları ile herkesin en çarpıcı ve en dikkat çekici güzel gülüşlere sahip olabilmelerine yardımcı olunuyor.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Yorumlara Kapalıdır