Apple’ın yeni bombası geliyor

Apple’ın yeni bombası geliyor

Apple’ın AR gözlükleri üzerinde çalıştığı uzunca bir müddettir öğreniliyor. Yeniden uzunca bir müddettir yeni gözlüklerinin piyasaya ne zaman çıkacağı da çok konuşulanlar arasında. Yeni gelen bilgilere göre ise artık Apple AR gözlükler için çok beklemeyeceğiz. Önümüzde yalnızca 1 ve 2 sene kalmış…

Apple analistlerinden Ming-Chi Kuo‘nun verdiği bilgilere göre Apple, AR gözlüklerini 2022 senesindeki büyük tanıtımında tanıtacak. Kuo’nun bu varsayımı, firmanın tedarik zinciri sızıntılarına sabrediyor ve hakikatlik hisseyi bir hayli yüksek. Fakat öte yandan Jon Prosser değişik bir tarihten bahsediyor.

Kaynaklarıyla namlı Jon Prosser’a göre ise Apple AR Glass, 2021 senesinde tanıtılacak. Öyle ki, Prosser net tarih aralığı da belirtiyor: Mart – Haziran 2021. Twitter üzerinden yaptığı söyleme ile AR Glass için bu tarih aralığını veren Prosser, Kuo’nun hipotezinin ise yanlış olduğunu belirtmiş.

I can’t believe I’m going against Kuo on this one… but I believe he’s wrong.

Apple Glasses are aimed for March-June 2021.

Also.
I’ve seen them.
They’re sleek as hell. ??

Will be showing you soon ?? https://t.co/0GaOYDA5N8

— Jon Prosser @jon_prosser May 15, 2020

Bakalım hangisi haklı çıkacak. Ancak her iki gidişatta da Apple AR gözlükleri görmek için en az 1 sene beklememiz gerekecek gibi görünüyor.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Yorumlara Kapalıdır