Audi, COVID-19 Salgını Nedeniyle Logosunu ‘Ayırdı’

Audi, COVID-19 Salgını Nedeniyle Logosunu ‘Ayırdı’

Tüm dünyanın başa çıkmaya çalıştığı koronavirüs dağılmaya devam ederken herkes bir biçimde bu virüse karşı önlem almaya çalışıyor. İnsanlar, fertsel olarak konutlarına kapanmış gidişattayken işletmeler de ellerinden geldiğince bu virüsle çaba için destekledimeye çalışıyorlar. Şimdi dünyanın önde gelen araba üreticilerinden Audi, COVID-19 salgınına rağmen etkileyici bir ileti yayınladı.

Audi‘nin logosunu pek çoğumuz öğreniriz. Firma, senelerdir kullandığı bu logoyu dört adet çemberi birbirine bağlayarak oluşturmuş gidişatta. Koronavirüs salgınının bir numaralı temkini ise “sosyal mesafe“. Başka Bir Deyişle salgın devam ettiği sürece etrafımızdaki insanlarla mesafemizi gözetmemiz ve fazla yanaşmamamız gerekiyor. İşte Audi de logosundaki çemberleri birbirinden ayırarak sosyal mesafenin korunmasına vurgu yaptı.

Audi

Audi’nin Instagram hesabı üzerinden yapılan bir paylaşımda, ilk olarak Audi’nin standart logosunu görüyoruz. Ardından da bu logodaki çemberler birbirlerinden dağılıyor ve “Mesafeyi gözetelim” ibaresi karşımıza çıkıyor. Çemberler yine birbirine yanaşırken yeni bir ileti daha görünüyor ve bu defa da “Birbirimize dayanak olalım” deniliyor.

Audi’nin logosunu ayırdığı paylaşımı

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Yorumlara Kapalıdır