Benim Adım Melek 28. Bölüm Fragmanı

Benim Adım Melek 28. Bölüm Fragmanı

Dram cinsindeki Benim Adım Melek, Türkiye Radyo Televizyon Kurumu 1 ekranlarında başlayacak. Benim Adım Melek dizisinin başrollerinde Nehir Erdoğan ve Kutsi yer alacak. Onlara Uğur Yücel, Kaan Çakır, Şerif Sezer, Rabia Soytürk ve Ulvi Kahyaoğlu eşlik ediyor. Rejisör koltuğunda Cem Akyoldaş oturuyor, senaryoyu Nilüfer Özçelik ve Berfu Ergenekon kaleme alıyor. Daha evvel Kiraz Mevsimi ve Kiralık Aşk dizilerinin müziklerini yapan Aydilge, Benim Adım Melek dizisinin de müziklerini yapıyor.

Benim Adım Melek dizisi mevzusu: Melek Nehir Erdoğan, istediği şahısla değil hoşlanmadığı bir adamla evlenmek zorunda kalmıştır. Kalbinde başka bir adam olan Melek oldukça iyi amaçlı bir bayandır. Benim Adım Melek dizisi adından da anlaşılacağı üzere Melek’in öyküsünü mevzu alacak.

Benim Adım Melek 28. Kısım Özeti

Benim Adım Melek, yeni kısmı ile 08 Nisan Çarşamba 2020 tarihinde Türkiye Radyo Televizyon Kurumu 1 ekranlarında olacak. Bu hafta yayınlanacak olan kısmı, yeniden birbirinden coşkulu büyümelere sahne olacak.Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Yorumlara Kapalıdır