Kapat
Teknoloji 182 0

Bft Yetkili Servis Ağı


Son teknolojiyi ürünleriyle buluşturarak ürün yelpazesinde göstermiş olduğu çeşitlilik ile otomatik kapı ve panjur sistemlerinde öncü bir markadır. Firma politikası olarak müşterilerinin memnuniyetini odak noktası haline getirerek en güvenilir hizmeti vermeyi amaçlamaktadır. Piyasa dahilinde en uygun ve kaliteli hizmete odaklı olarak Bft motor fiyatları belirlenmektedir. Firma bünyesinde bulunan yetkili servis uzman personeli ile kurulumdan kullanıma kadar olan tüm aşamalarda desteğini sunmaktadır. Geniş distribütör ağı ile hizmet veren firma teknik servislerinin çok olması ile de tüm sorunları kısa sürede çözme amaçlı çalışmaktadır. Son teknoloji ürünlerinde görüntüyü de göz ardı etmeyerek estetiğe önem vermektedir.


 

Bft Türkiye Ürün Çeşitleri

 

Kapı sistemleri ve panjur sistemleri konusunda son teknolojiye müşterilerine sunan Bft Türkiye birçok ürün çeşidi ile hizmet vermektedir. Sürgülü kapı sistemleri, elektromekanik kanatlı kapı sistemleri, hidrolik kanatlı kapı sistemleri, seksiyonel garaj kapısı ve katlanır kapı otomasyonları bunların arasındadır. Ayrıca radarlı mantar kapı bariyer sistemleri ve bariyer sistemleri ürün çeşitleri içerisinde yer almaktadır.

 

Bft Yetkili Servis

 

Bft yetkili servis personeli ile kurulum işleminden başlanılarak ürün kullanıma sunulmaktadır. Kurulum aşamasından sonra yapılan bazı testler ile ürün değerlendirmesi yapılmaktadır. Değerlendirme sonucunun olumlu olması ile montaj işlemi yapılarak kullanıma hazır bir şekilde müşterilere teslim edilmektedir. 2 yıl Türkiye garantisi verilen ürünlerle ilgili bir sorun ya da arıza ile karşılaşılması durumunda teknik servis işlemleri üstlenecektir. Ürünlerin kullanım sürelerinin uzun olması için bakım yapılması da önemlidir. Bakım işlemleri için de teknik servisler destek vermektedir.

 

ahmet şahin {ahmet şahin}