Kapat
Birbirinden Şık Kadın Gömlek Modelleri
Karma Teknoloji 61 0

Birbirinden Şık Kadın Gömlek Modelleri


Birbirinden şık kıyafetlere bir tıkla ulaşmamız mümkün. Aradığımız bir ürünün binlerce farklı modeline artık internet sitelerinden ulaşabiliyoruz. Sezonun yeni trend ürünlerine, farklı renklerine, bambaşka desenlerine, yeni tasarlanmış yepyeni hallerine, cesur tasarımlarına,nostaljik giyim ürünlerine de bu şekilde ulaşmamız mümkün. Takım elbise modellerinin artmasıyla birlikte kadın gömleklerine gösterilen özen de artmıştır. Artık gömleklerin binlerce farklı tasarımı ve kullanımı mevcuttur. Düğmeleri arkadan olan tasarımlar, düğmeleri yanda olan tasarımlar, tek kol gömlekler, göğüs detayı transparan bırakılan gömlek modelleri ve daha bir sürü farklı forma sokulmuş çeşitlerini sıralamak mümkün. Bu gömleklerden ile hem çok asi bir tarz yaratmakla birlikte zarif bir görünüm de elde edebiliyoruz. Tek kol beyaz bir gömleği deri bir tayt ile kombinleyip, uygun ayakkabı ve takı ile asi bir tarz elde edilebilir. Yine aynı tek kol beyaz gömleği a tipi açılan dizlerde pembe bir etek ile zarif bir görünüme ulaştırmak mümkün.


Nostaljik dönemlere ait kadın gömlek modellerinde ön plan çıkan detaylar; kol ve yaka küpürleridir. Bu gömleklerin çoğunluğunda inci düğme kullanılır. Naif ve zarif bir görüntünün ayrılmaz bir parçasını oluşturur vintage gömlekler. A tipi inen çan etek modelleriyle vintage dergilerden fırlamış naif mi naif dönem kadınlarına dönüşebilir ve o dönemi yaşatabilirsiniz.

Bir diğer farklı kadın gömleği modeli de uzun olanlarıdır. Günümüzde oldukça yaygın olarak kullanılan uzun gömlekler, elbise gömlek olarak da adlandırılırlar. Bir çoğunluğu bileğe kadar olan bu gömleklerin diğer bir çoğunluğu da dizlere kadar olanlarıdır. Farklı desen, form ve renkte olan bu gömlekler özellikle yaz aylarının vazgeçilmezi haline gelmiştir. Yaz tatillerinde raflarda görmeye çok alışık olduğumuz şile bezinden yapılma dantel detaylı mini elbise  gömlekler oldukça tercih edilmektedir. Yine kış aylarında oduncu desenli gömlekler uzun botlarla kombin edilmekte ve şık-spor bir görüntü oluşturmaktadır. Uzun gömlekler ise hem yaz hem kış aylarında sıkça kullanılmaktadır. Yaz aylarında büyük bir şapka ve terliklerle oldukça rahat ve zarif bir görüntü oluşturmaktadır. Gömlek denilince çok rahat edemediğimiz bir giysi gibi algılansa da yeni trendleri ve tasarımlarıyla muhteşem bir rahatlık sunmakta.

Devamı ve daha fazla kadın giyim ürünü için www.badebutik.com sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

{kadir}