Kapat
Karma Teknoloji 126 0

Call Of Duty Oyununun Yeni Sürümü Yayınlandı mı?


Call of duty oyununun yeni sürümü yayınlandı mı sorusu çok araştırılan bir sorudur. En çok oynana ve en çok takipçisi olan oyunların arasında yer almaktadır. O nedenle yeni sürümünü oyun severler ilgili beklemektedir. Call of duty oyunun yeni sürümünü fragman ile tanıtarak, oyun severleri iyice meraklandırmakta ve onları büyülemektedir. Yeni sürümde bir önceki sürümden farklı olarak kurgu uzay olarak tasarlanmıştır. O nedenle de oyun severlerin meraklanmasını sağlamaktadır. Torrent oyun arasında en çok indirilen oyunlardan olacaktır. Oyunun nasıl ilerleyeceği hakkında ve nasıl bir sürprizin beklediğini tahmin edemediklerinden aşırı bir merakla beklenmektedir.
Daha yeni sürümü çıkarılmayan sadece tanıtım fragmanı sunulan oyun şimdiden bazı kesimlerce eleştirilirken bazı kesimlerce de beğenileri toplamış durumdadır. Kişiden kişiye zevkler değiştiği için beğenilme oranı %100 olması beklenmemekle birlikte eleştiriler dikkate alınarak geliştirmeler tasarlanmaktadır. Torrent oyun indir içerisinde en çok oyuncu kitlesine sahip olan Call of duty, kendini sevdiren ve oynatan bir oyun olduğu için yeni sürümü merakla beklenmektedir.
Oyun severlerin çok dikkatini çeken tanıtım fragmanında ki uzay alanını oldukça çok değerlendirmeye almaktadır. Oyunun ilerlemesinde oyuncunun, oyunun geçtiği mekâna verdiği önemde oldukça etkili olmaktadır. O nedenle oyunculardan bazıları mekân olarak uzayın seçilmesinden memnun kalmasa da, çoğunluk mekân seçiminden memnun kalmıştır. Call of duty fragmanı, torrent oyunları içinde çok ses getirmiş durumdadır.


Mesut Kengir {Mesut Kengir}