Çocuğunuza Özel 1 Yaş Pastası

Çocuğunuza Özel 1 Yaş Pastası

Çocuğunuza Özel 1 Yaş Pastası

Çocuğunuzun ilk doğum günü, en özel gün olacak. Peki, ona özel 1 yaş pastası yaptırmak ister misiniz? Lezzetinden ödün vermeyen pastalar…

Sipariş vermek için iletişime geçebilirsiniz…

Resimli Pasta Çeşitleri

Pasta çeşitlerinde ne hayal ediyorsunuz o yapılıyor. Sizin için 1 yaş pastası en özel şekilde tasarlanıyor. İki katlı olmasını, üç katlı olmasını isteyebilirsiniz. Ya da direkt olarak pasta çeşitleri içinden resimli olmasını istediğiniz, şeker hamuru kullanılarak bambaşka görselleri olan pastaların olmasını istediğiniz de olabilir. Bunları inceleyerek, lezzetli ve özel şekilleri olan pasta siparişi verebilirsiniz.

Resimli pasta çeşitlerinin içinin de belirlenmesi söz konusu. Çikolatalı, meyveli gibi seçeneklere göre tamamen sizin zevkinize uygun pastaların yapılması sağlanabilir. Uygun olan pasta çeşitlerine göre sipariş verebilirsiniz.

Özel Günler İçin Pastalar

Pastaların size özel tasarlanması, özel güne uygun da olabilir. Evlilik teklifi, nişan gibi özel günlere özel pastaların yapımı da sağlanabilir. Bunun için direkt olarak konsept ya da özel günü bildirmeniz mümkündür. Butik pastalar için en özel biçimler oluşturulur. Kullanılan şeker hamuru, kullanılan diğer malzemeler ile hem sağlıklı hem de istediğiniz biçimde pasta yemeniz mümkün.

Baby shower pastası yaptırmak istiyorum diyenler için de o güne özel pasta tasarım önerileri sunulur. Sadece size özel pastaların tasarlanmasını isteyebilirsiniz. Bunun için bilgi alabilir, sipariş verebilirsiniz.

KAYNAK : https://www.pastaevi.net/

 

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Yorumlara Kapalıdır