Crysis Remastered’ın Grafikleriyle Büyüleyen Nintendo Switch Oynanış Videosu Yayınlandı

Crysis Remastered’ın Grafikleriyle Büyüleyen Nintendo Switch Oynanış Videosu Yayınlandı

Ülkemizde bir hayli popüler olan oyunlardan Crysis’in ‘remaster’ versiyonuyla beraber tekerrür oyuncularla buluşacağı söylenmişti. Ayrıca nisan ayında Crysis fotoğrafı Twitter hesabından yapılan bir paylaşımda Crysis Remastered’ın PC, PlayStation 4, Xbox One ve Nintendo Switch‘e çıkacağı duyurulmuştu.

Grafikleri bakımından oldukça eforlu olan Crysis Remastered‘ın Nintendo Switch’e gelecek olması bazılarını donakaltmıştı. Crysis, fotoğrafı YouTube kanalı üzerinden oyunun Switch konsolunda 720p 30 FPS’de kaydolunmuş bir oynanış videosunu paylaştı.

Crysis Remastered, Nintendo Switch oynanış videosu

Oyunun geliştirici stüdyosu Crytek, Crysis Remastered Swtich versiyonundaki teknoloji geliştirmelerini şöyle sıraladı: “yüksek nitelik dokular, geniş çaplı aydınlatma, nebatların bükülmesi, optimize edilmiş zinde ışık ayarları, zinde çözünürlük, cayro nişan alma, devinim fluluğu, ışık izleri ve güneş ışınları”

Bu geliştirmeler ilk bakışta sizi pek fazla etkilememiş olabilir. Ancak Nintendo Switch’in jenerasyonunun en düşük operasyoncu eforuna sahip olduğu düşünülecek olursa ortaya çıkacak olan işin bir hayli etkileyici olduğunu söylemekte fayda var. Crysis’in yanı gizeme The Witcher 3 gibi oyunlar da Switch’e uyarlanmıştı.

Crysis Remastered, Nintendo Switch için 23 Temmuz‘da yayınlanacak. Ancak reyin ortaya çıkan bir oynanış videosu ardından gelen negatif geri dönüşler sonrası PC, PlayStation 4 ve Xbox One platformlarında ertelendi. Sizin Crysis Remastered’dan temennileriniz neler? Oyunu çıkar çıkmaz almayı tasarlıyor musunuz yoksa gelen yorumlara göre mi hareket edeceksiniz? Fikirlerinizi yorumlar kısmından bizimle paylaşabilirsiniz.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Yorumlara Kapalıdır