Deep Play: F/P kralı tam kablosuz kulaklık!

Deep Play: F/P kralı tam kablosuz kulaklık!

Deep Play inceleme yazımızda, F/P oranıyla dikkat çeken tam kablosuz kulaklığın detaylarına yakından bakıyoruz. İncelemeyi yayınladığımız gün itibarıyla Deep Play web siteside özel kampanya bulunan model hem tasarım hem de ses performansıyla öne çıkıyor.

Deep Play İnceleme

Kulaklığı satın aldığınızda bir şarjlı taşıma kutusu, ve kutuyu şarj edebilmenize imkan sağlayan lightning kablo geliyor. Ürünün genel tasarımı plastik ve bu nedenle oldukça hafif. Dışarıdan baktığınızda siyah rengiyle birlikte oldukça şık görünen kulaklık, gerçekten rahat bir kullanım sunuyor. Ayrıca sporda da test ettik ve herhangi bir şekilde kulaktan düşme veya oynama gibi bir sorunla karşılaşmadık.

Tasarım tarafında her iki kulaklığın da üzerinde bir dokunmatik tuş bulunuyor. Bu tuş sayesinde şarkı oynatma/durdurma, bir sonraki şarkıya geçme için kullanılıyor. Sesli asistana ulaşmak için ise “Hey Siri” komutunu vermeniz yeterli.

Bluetooth 5.0 standartı üzerinden akıllı telefonunuza bağlanan ürün, içerisinde HiFi ses desteği sunan sürücüler barındırıyor. Tiz tarafı ağırlıklı olmasına rağmen hem doğal bass’ları duyabiliyorsunuz hem de ses seviyesi anlamında gayet tatmin ediyor. Kulaklıkta mikrofon olduğu için telefon görüşmelerinizi gerçekleştirebilmek mümkün ve yaptığımız denemelerde üründeki mikrofondan oldukça memnun kaldık.

Son olarak pil ömründen söz edecek olursak kulaklıklar tek başına yaklaşık 5 saat boyunca kesintisiz müzik dinletebiliyor.

Ürünü güvenli bir şekilde https://www.deepplaytr.com/ adresinden alabilirsiniz.

 

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Yorumlara Kapalıdır