Kapat
Oyun 211 0

Destiny 2 Ön Sipariş Alımı Başladı!


Oyun dünyasında son günlerin popüleri Derstiny 2 hakkında yeni bir bilgi var! Çıkışına yönelik geçtiğimiz günlerde sonbahara kaldığını yazmıştık. Bu bilgi bugün resmiyet kazandı. Yeni açıklamalar, akıllardaki bir çok soru işaretini de ortadan kaldırdı. Açıklamanın bazı kısımları ise çıkış tarihinden daha çok ilgi çekmiş durumda.


Ön Sipariş Verenler Kârlı Çıkacak!
Resmi açıklamaya göre Destiny 2, 8 Eylül 2017’de kullanıcılara sunulacak. Fakat firma şimdiden ön sipariş ile satışı başlattı. Şimdiden oyuna sahip olmak isteyenler sipariş verebilecek. Tabi erken satın almanın bir avantajı da olmalı. Fiyat olarak 59.99 Dolar ön sipariş fiyatı. Bu rakam muhtemelen 8 Eylül’den sonra yükselecek. Ön sipariş ile alanların elde edeceği fırsat ise oyun için 8 Eylül’den önce sunulacak olan beta sürüm, sadece ön sipariş ile alanlara sunulacak. Böylece bazı oyun severler oyuna daha önce kavuşarak oyunu oynayabilecek.

Yüksek Depolama Alanı Gerekiyor!
Destiny 2 sahibi olmak istiyorsanız bilmeniz gereken önemli nokta, depolama alanınızın buna müsait olup olmadığı. Çünkü Destiny 2 oynayabilmeniz için bilgisayarınızda ya da oyun konsollarınızda tam 68 GB boş alan olması gerekiyor. Bir oyun için bu alan oldukça yüksek. Bu aynı zamanda gereken minimum alan olacağı için güncellemelerle birlikte daha fazla alana ihtiyaç duyacak. Destiny 2’de bu durum pek hoş karşılanmasa da yüksek depolama alanı istediğine göre grafiklerin de bir o kadar iyi olduğu düşüncesi hakim. Ne dersiniz Destiny 2 sizce beklentileri karşılayacak mı dersiniz?

Mesut Kengir {Mesut Kengir}