Dev Huawei P40 lite fırsatı!

Dev Huawei P40 lite fırsatı!

İster tank simülasyonu ister spor oyunları isterseniz CRPG oynayın, aynı anda iletileşme uygulamalarını ve öbür destekçi uygulamaları da çalıştırabilecek kapasitede bir telefona lüzumunuz olur.

Huawei P40 lite‘ın sektör lideri Lekenin 810 operasyoncusu 7 nanometre teknolojisiyle, 10 ve 11 nanometre operasyoncu teknolojilerine göre daha az efor tüketerek daha az ısınma sağlıyor. Tümleşik Mali G52 GPU’su ise, her türlü oyunun azami grafik isteklerini karşılayabilecek seviyede.

Huawei P40 lite, 30 dakika ve üzerinde süren mobil oyunlarda istikrarlı FPS sağlayarak kullanıcının oyunda takılma veya gecikme yaşamasını önlüyor. Suni zekâyla desteklenen sistem kaynağı yönetimi için lüzumlu olan CPU ve GPU kullanımını reel zamanlı olarak ayarlıyor ve böylece akıcı bir reyin tecrübeyi yaratıyor. 6 GB RAM ile desteklenen P40 lite, Lekenin 810 harekâtçısının tüm eforunu ortaya koymasını sağlıyor.

Huawei’nin özel geliştirdiği ve P40 lite ile beraber 3.0 versiyonuna ulaşan GPU Turbo teknolojisi yazılım ve ekipman sinerjisinde şimdiye kadar görülmemiş optimizasyonlar sağlayarak reyin performansını, batarya tüketimini ve sıcaklık oluşmasını hakimiyet altında tutuyor.

İçeriğe göre optimize edilen ekran

Her ne kadar akıcı ve aralıksız bir performans kilit bir etmen olsa da, neticede oyunların hepsi bir ekran aracılığı ile tecrübeleniyor.

Huawei Punch FullView Display, Huawei’nin geliştirdiği inovatif ve son teknoloji bir ekran. 6.4 inç ebadındaki FHD+ çözünürlükteki ve geniş renk gamutuna sahip ekran, P40 lite’ın yüzeyinin yüzde 90,6’sını içeriyor.

Değişik senaryolar altında ekranın renk skalası en optimum renk karşıtlığını tutmak için görüntüye adapte olacak biçimde değiştiriliyor. İster banal ister karanlık modda olsun, ekran her zaman apaçık ve pak bir görüntü sunarak görüntüdeki her ayrıntının ortaya çıkması sağlanıyor.

Her şartta aralıksız reyin tecrübeyi

Reyin oynarken aniden bir ileti bildirimi çıkması ve buna yanıt vermenizin gerekmesi oldukça can sıkıcı olabilir; özellikle oyundan çıkmak gerekiyorsa. Reyin içi sohbet özelliği ile bu artık bir mesele olmaktan çıkıyor.

Reyin ara suratının sol üst köşesinden tek parmakla kaydırılarak aktive edilen ayarlar menüsünde rahatsız etmeyin, ekran görüntüsü, ekran kaydı, sohbet paketi ve süratlendirme alternatiflerinin ayarları bulunabilir. Kullanıcılar, oyunun orijinal ara suratına bir sohbet paketi ilave edip ebatlarını ayarlayabilirler. Böylece kullanıcılar, oynadıkları oyundan hiç çıkmadan dostları veya takipçileri ile yazışabilirler.

Gün süresince reyin için yeterli batarya kapasitesi

Sadece toplu taşımada reyin oynarken değil, cep telefonları her zaman yanımızda. Kullanıcıların yanlarında kesintisiz bir powerbank taşımak zorunda kalmamaları için uzun batarya vaktine sahip bir telefon edinmeleri gerekiyor.

Huawei P40 lite, 4200 mAh kapasitesinde bataryaya ve Huawei’nin 40W SuperCharge teknolojisine sahip. Bu da telefonda aralıksız olarak saatlerce reyin oynanabildiği anlamına geliyor. Kullanıcı telefonunu bir gece evvel şarj etmeyi unutmuş olsa dahi telefon yeniden de kullanıcısını sabah büroya veya mektebe gidene kadar yönet edebilir. Büroya veya mektebe giden kullanıcı, yalnızca yarım saat içerisinde SuperCharge özelliği ile yüzde 70 batarya kapasitesine kavuşabilir.

Huawei P40 lite, Gece Yarısı Siyahı, Tutku Yeşili ve Sakura Pembesi renk alternatifleri ile 30 Haziran 2020 tarihine kadar sürecek kampanya dahilinde nasihat edilen son kullanıcı maliyeti 3.499 TL ile Huawei Online Mağaza üzerinden harcayıcılara sunuluyor.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Yorumlara Kapalıdır