E-Spor Dünya Liginde, Starcraft Türkiye takımı gururlandırıyor!

E-Spor Dünya Liginde, Starcraft Türkiye takımı gururlandırıyor!

Dünyanın önde gelen strateji oyunlarından olan StarCraft Brood War Remastered’da, Titanes Uluslararası Liginde dünya devlerinin arasında, Türkiye milli takımının başarısı parmak ısırtıyor.

StarCraft oyunundaki ustalıkları ile bilinen Polonya, Rusya, Peru gibi ülkelerinde içinde bulunduğu Titanes liginde, Türkiye takımı oyuncuları strateji konusundaki uzmanlıklarını konuşturarak, tüm dünyaya Türkiye’nin başarısını gösteriyorlar. İlk 8 takımın finallere kalacağı ligde, 5. hafta sonunda 16 oyun kazanan Türkiye takımı puan durumunda 5. sırada.

Türkiye StarCraft Milli Takımının kaptanı Temmuz Karikutal – Off)Mandi, “birbirimize kenetlendik ve gerçekten tüm ülkelerin sürpriz olarak karşıladığı sonuçlar alıyoruz. Oyuncularımızın hepsi çok istekli ve ligi ciddi bir başarı ile bitireceğiz. Buna hepimiz sonsuz inanıyoruz” dedi.

Starcraft Türkiye milli takımında, Kadir Mergen – Off)Puretoss, Burak Yılmaz – Off)Hurricane, Osman İskender – Off)iskender, Temmuz Karikutal – Off)Mandi, Yalın Yasa – DarkSwarM gibi oyuncular yer alıyor.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Yorumlara Kapalıdır