Elazığ İmplant Tedavisi

Elazığ İmplant Tedavisi

Elazığ İmplant Tedavisi

Ağzımızda meydana gelen küçük diş problemleri zamanla ciddi sağlık sorunlarına yol açmaktadır. Önlem alınmayan ya da tedavi edilmekte geç kalınan durumlardaki sonuçlar kendi dişimizi kaybetmemize neden olmaktadır. Diş hastalıklarında uygulanan çok sayıda tedavi yöntemleri bulunmaktadır. Bunlardan birisi implanttır. Elazığ implant konusunda oldukça gelişmiş bir yerimizdir. Yerli ya da yabancı marka implant çeşitleri kişilerde uygulanmaktadır.

İmplant hakkında bilgi vermek gerekirse; zamanla çürüyen ve boşluk yaratan diş aralıklarının kapatılması ile ilgili birçok yöntem vardır. Son zamanlarda sıklıkla kullanılan implant çok kişi tarafından tercih edilmektedir. Bu yöntemde boşluk olan damağa vidalama yöntemiyle yeni yapılan diş yapıştırılır. Yani suni diş kökü vida yöntemiyle uygulandıktan sonra, üzerine yapılmış olan porselen diş sabitlenir. Böylelikle kökü olan yeni bir diş elde edilmiş olunur.

Elazığ Diş Polikliniği Hizmetleri

Dişlerimizin genel görünümünün düzgün olması kişilerin mutlu olmasını sağlar. Çünkü başkaları ile iletişimde ilk göze çarpan yerimiz dişlerimizdir. Dişleri yamuk ya da sarı olanlar elleri ile devamlı ağzını kapatma telaşesi içerisine girerler. Hatta bu gibi kişiler resim çekinirken gülümsemeyi tercih etmezler. Bunlar dış görüntü bozuklukları olarak kişileri rahatsız eder. Bir de sağlık açısından bize sıkıntı veren durumlar bulunmaktadır.

Elazığ diş polikliniği hizmetleri içerisinde; diş çekim ve dolgu, diş eti hastalıklarının tedavisi, diş beyazlatma, zirkonyum, porselen diş, implant, köprü yapımı işlemleriniz yapılmaktadır. Polikliniğimizde dişlerinizle ilgili her türlü sorun çözülmektedir. Mesela köprü yöntemi ile kaç tane diş eksiğiniz varsa o sayıda yeni dişler yapılır ve sağlam olanlarla bağlantı kurulur. Yeni dişler köprü vazifesini gördüğü için adını buradan almıştır.

Elazığ Diş Polikliniğinde Diş Eti Hastalıklarına Çözüm

Kişilerde oluşan diş eti hastalıkları dişlerin damaklardan çekilmesine, aralarında boşlukların oluşmasına, diş etlerinin acımasına ve diş boylarının daha uzun görünmesine neden olmaktadır. Bütün bunlar görüntüden başka sağlık problemlerine de yol açmaktadır. Diş eti iltihaplanmaları tedavi edilmesi gereken bir rahatsızlıktır. Ağız kokması ve devamlı hissedilen damak ağrıları kişileri rahatsız etmektedir.

Elazığ diş, her türlü sorunlarınızda kişileri tedavi ederek onların sorunlarına çareler bulmaktadır. Bünyemizdeki uzman doktorlar ve ortodontistler ile hizmet vermekteyiz. Şunu unutmayın ki dişlerimizde oluşan sorunlar; mide, kalp, böbrek ve bağırsaklarımızı da etkilemekte, iyi öğütülmeyen gıdalar diğer birçok organımızı hasta etmektedir.

 

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Yorumlara Kapalıdır