Kapat
Karma Teknoloji 133 0

Emziren Anne – Çocuk Bakımı ve Daha Fazlası


Bir çocuk annenin ve babanın en değerli parçasıdır. Sonuçta insanın canından bir candır. Bu sebeple ebeveynler çocuğunu hangi dönemde olursa olsun korumak, iyi gelişmesini ve sağlıklı olmasını ister. Fakat istemek ile olmuyor bunun için çalışılması gerekir. Çocuğun veya bebeğin hangi yiyeceklerle beslenmesi gerektiği, emzirme döneminde hangi besinlerin tüketilmesi gerektiği, nelerin zararlı olduğu, nelerin yararlı olduğu, hangi yiyeceklerin gaz yaptığı, ergenlik dönemi hakkında bilinmesi gerekenler. Yukarıda saydığımız tüm bilgileri medya araçları ile elde edebiliyorsunuz. Örneğin televizyon, sosyal medya, internet veya doktorunuz.


Fakat medya araçları her zaman doğru olur diye bir şey yok. Özellikle sosyal medyada 2 milyardan fazla insan bulunduğu biliniyor. Bu insanlardan bazıları gerçekten de doğru bilgiye sahip olabilir fakat kalan kısmı bilmediği konularda bile tavsiye verebiliyor.

Emziren Anne Web Sitesi Ne Yapar?

Diyet, kadın, çocuk, bebek bakımı, moda, beslenme önerileri ve benzeri konularda her türlü yazı ve bilgiyi pek çok farklı kaynaktan derleyerek kullanıcıya sunduğunu iddia eden Emziren Anne, anneler ve anne adayları için oldukça faydalı bir sitedir.

ahmet şahin {ahmet şahin}