Fintech Talks: Dijital Bankacılıkta Otomasyon ve Makine Öğrenimi [Canlı Yayın]

Fintech Talks: Dijital Bankacılıkta Otomasyon ve Makine Öğrenimi [Canlı Yayın]

Facebook’la beraber finansal servisler ve teknoloji sektöründeki yenilikleri ve büyümeleri herkesin ulaşımına açmak için Fintech Talks canlı yayın serisini başlattığımızı daha evvel sizlerle paylaşmıştık. Geçtiğimiz ay, Fintech Talks’un dört değişik seansıyla karşınızdaydık. Serimiz aynı süratte devam ediyor ve bu hafta Fintech Talks’un “Dijital Bankacılıkta Otomasyon ve Makine Öğrenimi” isimli yeni seansına davetli oluyoruz.

Fintech Talks’un “Dijital Bankacılıkta Otomasyon ve Makine Öğrenimi” isimli beşinci seansı, bir evvelki seanslarda da olduğu gibi Arda Kutsal‘ın moderatörlüğünde; Facebook’un Performans ve Ürün Lideri Can Gökhan ve Akbank’ın Dijital Bankacılık Satış Müdürü Oktay Kalem‘in katılımlarına reelleşiyor.

Fintech Talks’u hem Facebook.com/webrazzi adresinden hem de alttaki iletişimden takip edebilirsiniz. Fintech Talks’un öteki seanslarına ve daha fazla ayrıntıya buradan erişebilirsiniz.

Fintech Talks – Dijital Bankacılıkta Otomasyon ve Makine Öğrenimi

Fintech Talks’un “Dijital Bankacılıkta Otomasyon ve Makine Öğrenimi” isimli beşinci seansı, Arda Kutsal’ın moderatörlüğünde; Facebook’tan Can Gökhan ve Akbank’tan Oktay Kalem’in katılımlarına reelleşiyor.

Gepostet von Webrazzi am Donnerstag, 23. Juli 2020

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Yorumlara Kapalıdır