Fintech Talks: Fintech’te Metamorfoza Liderlik Edenler [Canlı Yayın]

Fintech Talks: Fintech’te Metamorfoza Liderlik Edenler [Canlı Yayın]

Bir vakittir, Facebook’la beraber finansal servisler ve teknoloji sektöründeki yenilikleri ve büyümeleri herkesin ulaşımına açmak için Fintech Talks acelesi ile karşınızdayız. Geçtiğimiz üç hafta süresince her perşembe günü Fintech Talks kapsamında, fintech sektörü odağında kayda bedel büyümeleri sizlerle hisseleştik. Serimiz aynı süratte devam ediyor ve bu hafta Fintech Talks’un “Fintech’te Metamorfoza Liderlik Edenler” dördüncü seansına misafir oluyoruz.

Fintech Talks’un “Fintech’te Metamorfoza Liderlik Edenler” isimli dördüncü seansı, bir evvelki seanslarda da olduğu gibi Arda Kutsal‘ın moderatörlüğünde; Facebook’tan Mollie Pearse ve Plum Fintech’ten Kévin Debien‘in katılımlarıyla asıllaşıyor.

Fintech Talks’u hem Facebook.com/webrazzi adresinden hem de alttaki irtibattan takip edebilirsiniz. Fintech Talks’un değişik seanslarına ve daha fazla ayrıntıya buradan erişebilirsiniz.

Fintech Talks – Fintech’te Metamorfoza Liderlik Edenler

Fintech Talks’un “Fintech’te Metamorfoza Liderlik Edenler” isimli dördüncü seansı, Arda Kutsal’ın moderatörlüğünde; Facebook’tan Mollie Pearse ve Plum Fintech’ten Kévin Debien’in katılımlarıyla asıllaşıyor.

Gepostet von Webrazzi am Donnerstag, 16. Juli 2020

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Yorumlara Kapalıdır