Galatasaray’da Hakem Yönetimine Olan Tepki Dinmedi

Galatasaray’da Hakem Yönetimine Olan Tepki Dinmedi


Süper Lig 13. Hafta müsabakasında Trabzonspor ile karşılaşan Galatasaray’ın itirazları sürüyor. Maçın ardından oyun hakkında yapılan eleştiriler kamera karşısında olurken, tepkiler şimdi sosyal medyaya taşındı. Yönetimin resmi sosyal medya aracılığı ile yapmış olduğu açıklamalara binlerce destek geldi. Özellikle de iki pozisyon üzerinden yoğunlaşan tepkiler hakkında TFF yöneticilerinden gelecek olan yorumlarda merak edilmeye başlandı. Yoğunlaşılan tepkilerin ilki bordo mavililerin golü öncesi yapılan temas üzerine oldu. Sörloth’un rakibini golden önce ittiği ve kendisine avantaj sağladığı iddia edildi. Bunu hakemin kaçırmasına ek olarak VAR’da değerlendirilmemesi de eleştirilerin odak noktası oldu. Betpas kolaylıkları ile kazanmaya başlayın.


Hakem Yönetimi betpas Hakkında Eleştiriler Sürdü

Taraftarın sosyal medyada yapmış olduğu yoğun eleştirilere birde yönetim cephesi eklenince konu biraz daha büyümüş oldu. Üzerinde durulan ve sıklıkla eleştirilen ikinci pozisyon ise Emre Mor’un ki oldu. Son dakikalar rakip sahada gol arayan genç oyuncunun uğradığı etki için penaltı olması gerektiği yorumları yapıldı. Savunmada düşürülen oyuncunun faule maruz kaldığı hakkında eleştirilerde bulunuldu. Twitter üzerinden animasyonlu bir şekilde görüntüler anlatıldı. Telif hakları sorunu ile karşılaşmamak adına pozisyonlar animasyonla anlatıldı. Sonucun bu saatten sonra derişmeyeceği bilinse de gelecek maçlar hakkında hataların en aza indirilmesi adına tepkiler sürüyor. Hakem camiası bu konuda sıklıkla uyarılıyor.

Maç Bitti Eleştiriler Azalmadan Sürmeye Devam Ediyor

Animasyonlu görüntüler ile gelen tepkiler güne damgasını vurdu. Taraftarın büyük ilgi gösterdiği görüntüler, birçok kullanıcı tarafından tekrar tekrar paylaşıldı. Buna ek olarak eleştirel yorumlarda ardı arkasına geldi. Sahada sarı kırmızılı takım adına en çok sevindirici gelişmenin ise yenen gole karşı verilen reaksiyon oldu. Gösterilen bu performans başta teknik heyet olmak üzere taraftardan da tam not aldı. Ancak beraberlik tüm uğraşlara rağmen galibiyet dönüştürülemedi. Gelecek maçlardaki oyun planına bu reaksiyon eklenecek. Takımın daha hırslı oynaması için çalışmalar sürecek. Desteğini artıran taraftar ise takımına daha yoğun biçimde destek olmayı planlıyor.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Yorumlara Kapalıdır