GeForce Now, Steam Kütüphanenizle Otomatik Senkronize Olacak

GeForce Now, Steam Kütüphanenizle Otomatik Senkronize Olacak

Son senelerde internetin büyümesiyle beraber reyin sektöründe de ciddi metamorfozlar yaşanmaya başladı. Artık pek çok reyin servisi sadece dijital hizmetlere odaklanıyor. NVIDIA da çevrimiçi bir reyin servisine sahip. 

İşletmenin “kendi oyununu getir” diye belirleyebileceğimiz yeni bulut reyin servisi olan GeForce Now, iki yeni özelliğe kavuştu. Bu özelliklerden biri Rainbow Six Siege oyuncularını ilgilendirirken öbürü ise Steam kullanıcılarını coşturacak.

Steam kütüphanelerine ulaşım basitleşiyor

geforce now

Yeni özelliklerden ilki Steam Library Sync olarak adlandırılıyor. Bu özellik, kütüphanesinde çok rakamda reyin olanların oldukça işine yarayacak. GeForce Now geçimli oyunları bulmak çok daha basit olacak. 

PC ve macOS için gelen yeni 2.0.22 aktüellemesi ile beraber Settings Ayarlar sekmesi altında Game Sync Reyin Senkronizasyonu alternatifini seçtiğinizde geçimli oyunları görebiliyorsunuz. Oyunlar otomatik olarak eşleştiriliyor, ek bir çalışma yapmak gerektirmiyor.

Steam hesabınızı yetkilendirerek iki kütüphane arasında eşleşme yapabiliyorsunuz. Her yeni reyin aldığınızda ya da GeForce Now’a yeni aktüelleme geldiğinde aynı harekâtı tekerrür ederek kütüphanenizi aktüel yakalayabilirsiniz.

GeForce Now’a yeni oyunlar için takviye geldi

geforce now

NVIDIA artık Rainbow Siege Six’i de GeForce Now’a ek olarak NVIDIA Highlights’a eklediğine söyledi. Böylece oyunda yaptığınız tüm havalı hareketleri kaydolmak ve daha sonra dostlarınızla paylaşmak olası oluyor.

Son aktüelleme ile beraber GeForce Now takviyesine kavuşan yeni oyunlar da söylendi. Bu oyunlar şunlar oldu:

Blightbound Yeni reyin, Steam – 29 Temmuz Hellpoint Yeni reyin, Steam & Epic Games Store – 30 Temmuz Dead Age 2 Far Cry 3 Epic Games Store For The King Epic Life is Strange – Before the Storm Magic the Gathering: Arena Epic South Park: The Stick of Trut h Epic Stationeers This War of Mine Epic Warface My.com

Fiyatlı kademesiyle son yarıyılda az da olsa kavga yaratan NVIDIA, sahip olduğu özellikleri geliştiriyor. Sizler GeForce Now kullanıyor musunuz? Yorumlarınızı bekliyoruz.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Yorumlara Kapalıdır