GeForce NOW’a 19 oyun eklendi

GeForce NOW’a 19 oyun eklendi

GeForce NOW bulut reyin hizmeti, oyunculara neredeyse her makinede düşük performanslı PC’ler, Mac’ler, Android ve SHIELD TV düşük gecikme süresi ve şahane ışın izlemeli grafiklerle birinci sınıf bir GeForce PC reyin tecrübeyi sunuyor.

GeForce NOW üzerinden oyunu başlattığınız anda oynamaya başlayabilirsiniz ve bu da her zaman “GeForce NOW’da Oyuna Hazır” olmak anlamına geliyor. NVIDIA, tam reyin aktüellemelerini ve yamalarını idareyerek reyin tecrübesini bulut oyunculuğu için optimize ediyor ve Game Ready Driver performans iyileştirmeleriyle geliştiriyor. Ek olarak da şayet bir reyin RTX destekliyorsa o oyunu harikulade ışın izlemeli grafiklerle oynayabiliyorsunuz.

Bu hafta paylaşılan aktüelleme, Enplex Games tarafından geliştirilen ve Steam’de yayınlanmasıyla GeForce NOW’a da ilave edilen Population Zero ve 19 oyunu kapsıyor.

GeForce NOW’da Oyuna Hazır aktüellemesiyle söylenen oyunların bütün listesi şu biçimde;

Population Zero 5 Mayıs Salı günü yayınlandı Age of Conan: Unchained Blood Bowl: Legendary Edition Cube World Darksiders II Door Kickers: Action Squad EARTH DEFENSE FORCE 4.1 The Shadow of New Despair Genesis Alpha One Deluxe Edition Hitman: Blood Money King’s Bounty: Warriors of the North Sacred 2 Gold Space Hulk: Deathwing – Enhanced Edition STEINS;GATE Styx: Shards of Darkness The Guild II: Renaissance This Is the Police 2 WORMS Armageddon WRC 7 FIA World Rally Championship X3: Terran Conflict

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Yorumlara Kapalıdır