Kapat
Mobil 1.429 0

Google, Pixel 2 almak isteyenlere iPhone 7 takasında büyük indirim yapıyor


Pixel 2 veya Pixel 2 XL almak istiyorsanız Google size iPhone 7 takasında büyük indirimler sunuyor. Google Store üzerinden Pixel 2 veya 2 XL almak için iPhone 7’yi takasa dahil ettiğinizde 360 dolarlık indirim elde ediyorsunuz.


Diğer telefon üreticileri gibi Google da müşterilerine eski cihazlarını en yeni telefonlarıyla değiştirmeleri adına güzel takas teklifleri sunuyor. Goolge Store üzerinden Pixel 2 veya 2 XL almak için iPhone 7’yi takasa dahil ettiğinizde 360 dolarlık indirim elde ediyorsunuz. iPhone 7 Plus için bu indirim miktarı 388 dolar.

Apple Store üzerinden iPhone 8 veya 8 Plus almak isterseniz takasa dahil edeceğiniz iPhone 7, 325 dolar indirim sağlıyor. iPhone 7 Plus için bu rakam 375 dolar oluyor. Bu rakamlar Google tarafından sadece iPhone 7’nin ve iPhone 7 Plus’ın 256 GB’lik sürümleri için sunuluyor.

Elbette, Google, yeni bir Pixel’e geçiş yapan iPhone 7 kullanıcılarını görmekten mutluluk duyacak ve belki de ticaret teklifinin Apple’ınkinden daha avantajlı olmasının nedeni de budur.

Pixel 2 ne yazık ki ülkemizde satışta değil. Buna benzer takas programlarını ülkemizde yapılacak mı sorusunu ise zaman gösterecek.

Mesut Kengir {Mesut Kengir}