Kapat
Öne Çıkanlar 114 0

Hangi Karbonhidrat Tercih Edilmeli ?


Günümüzün en büyük sıkıntılarından birisi olan kilo vermeye bir rakip var ki çok gün yüzüne ve televizyon ekranlarında ön plana çıkarılmıyor. Bazı kişiler kilo alabilmek adına çılgınlar gibi yemek yiyor fakat istedikleri sonucu bir türlü alamıyor. Beslenme uzmanları tarafından hazırlanan besinlere ek olarak günlük düzenli bir şekilde spor yapabilir, sporunuzun yanına takviye olarak kilo aldırıcı sporcu gıdaları kullanabilirsiniz. Doğada yer alan besinlerden alacağınız besin değerleriyle karşılaştırıldığında sağlık açısından hiçbir farkı bulunmayan bu gıdalar ilaçlar ile karıştırılmamalıdır. İlaçlar tamamen kimyasal ve farklı bir sektördür.


Sporcu gıdaları günlük besin ihtiyacınızın karşılanabilmesi açısından üretilmiş olan besin takviyeleridir. Tamamen sağlığınız açısından gerekli ve değerli bir üründür. Doz konusunda gerekli talimatlar aşılmadığı sürece herhangi bir yan etkisi olmayacaktır. Belirtilen yan etkiler ise normal besinlerden de vücudunuzun kaldırabileceğinden fazla karbonhidrat alırsanız aynı yan etki yaşanacaktır. Bu nedenle belirtilen doz aşılmadığı sürece kilo alımınızı destekleyecek etkili bir üründür.

Gainer – Kilo Aldırıcı Ürünlerin Faydaları

  • Düzenli olarak egzersiz dahilinde kullanılırsa kas kütlesinde fark edilir derecede artış,
  • Gün içerisinde daha enerjik olma,
  • Günlük karbonhidrat ihtiyacının karşılanabilmesi için etkili bir alternatif,
  • Oldukça basit ve pratik bir kullanım sunan kolay bir alternatif,
  • Antrenman ardından vücudunuzun daha hızlı toparlanmasını sağlayan bir besin takviyesi.

Bu ürünlerin vücudunuz için sağladığı katkılar sayılamayacak kadar çoktur. Belirtilen talimatların dışına çıkılmadığı sürece herhangi bir yan etki göstermeyecektir. Bu yan etkiler vücudunuzun sınırları aşılması halinde görüntülenecektir. Merak ettiğiniz en iyi karbonhidrat tozları listemize geçelim isterseniz.

En İyi Kilo Aldırıcılar – En İyi Karbonhidrat Tozları

Gün içerisinde karbonhidrat ihtiyacının karşılanabilmesi için karbonhidrat tozu alımı oldukça önemli ve pratik bir alternatiftir. Bu ürünler arasında en fazla tercih edilen ve olumlu yorum alan ürünlerden oluşturduğumuz 4 markaya yer verdiğimiz liste şu şekilde;

  1. Fiyatı açısından birçok kişiye yüksek görünen fakat etki ve kalite bakımından zirvede yer alan, MultipowerMass Gainer 5440 Gram ürünü listemizin başında olmayı hak ediyor.
  2. Ekonomik ve yüksek besin değerlerine sahip yerli bir ürün Hardline Progainer 500 Gram listemize ikinci sıradan giriş yapıyor.
  3. Hardline’a daha pahalı diyebileceğimiz fakat oldukça uygun fiyata sahip olan Fa Nutrition XtremeMassEffect 5000 Gram’da oldukça etkileyici yorumlar almış durumda.
  4. Listemizin sonuncu sırasında yer alıyor olsada birçok kişi tarafından ilk sırayı hak ettiği düşünülen Optimum SeriousMass 5450 Gram ürününe yer vermezsek olmaz. Uygun fiyat yüksek performans için ideal.

4 farklı markadan toplamda 4 ürüne yer verdiğimiz bu liste umuyoruz ki sizlerin Gainer yani karbonhidrat tozu seçimi konusunda yardımınıza yetişir. Bu ürünlerden sizin için uygun olanı tercih ederek verim almamanız imkânsız. Elbette doğru kullanım ve sağlıklı bir beslenme programı dahilinde tam verim alınabilir.

https://www.protein34.com/kilo-aldirici

{newstanitim}