Hasır Telin Üretimindeki Temel Unsur: Kaynaklama

Hasır Telin Üretimindeki Temel Unsur: Kaynaklama


Hasır Telin Üretimindeki Temel Unsur: Kaynaklama


Kaynaklı hasır telin üretim sürecinde teller kesişme noktalarından elektrik kullanılarak kaynaklanırlar. Sonrasında istenen ölçülerde rulolar veya düz paneller şeklinde kesilirler. Ardından ise ya daha küçük endüstriyel ürünlere çevrilirler veya çit veya güçlendirme gibi uygulamalarda kullanılırlar.

Elektrik yönteminin tam ismi Elektrik Dirençli Füzyon Kaynaklamasıdır. Elektrik dirençli füzyon kaynaklaması iki telin birbirine eritilerek birleştirilmesine olanak vermektedir. Bu noktada sıcaklık yüksek direnç ile elde edilmektedir. Böyle bir kaynaklama özellikle tavsiye edilen bir kaynaklama yöntemidir. Çünkü kaynaklama esnasında hiçbir yabancı madde orijinal tele eklenmemektedir.

Elektrik dirençli füzyon kaynaklama ile standart olarak tam istenilen kalitede kaynaklama yapılabilmektedir. Bu sayede üründe herhangi bir arızanın veya sorunun çıkması olasılığı minimize edilmektedir.

Atiktel en son teknoloji ile kaynaklayarak ürettiği hasır tel ürünlerini beğeninize sunmaktadır. Sitemizden ürünlerimizi görebilir ve uygulamanıza en uygun çeşidi seçerek sipariş verebilirsiniz.

https://www.atiktel.com/tr/hasir-tel daha fazla bilgi için tıklayınız yada bize ulaşınız.-

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Yorumlara Kapalıdır