Hekimoğlu 14. Bölüm Fragmanı

Hekimoğlu 14. Bölüm Fragmanı

Karga Seven Pictures tarafından Amerikan imali House M.D dizisinin türkiye uyarlanması olarak seyirci karşısına çıkacak Doktoroğlu dizisinin tanıtım fragmanı yayınlandı. 2019!un kasımında yada 2020’nin ilk günlerinde seyirci ile buluşması tasarlanan dizinin rejisörlüğünü Yağmur Taylan ve Durul Taylan üstlanirken,  Vatanım Sensin ve Muhteşem Asır gibi uzun soluklu ve reyting rekoru kıran dizilerin senaryocuyu Berkun Oya kaleme alıyor. 

Başrollerinde son olarak Gülperi dizisinde rol alan Timuçin Esen ve Netfilix  imali Muhafız Hakan dizisinde başrol oynayan Okan Yalabık ve Ebru Özkan paylaşacak. 

Nefroloji mevzusunda alanının en iyisi ve kısım başkanı bir hekim. Öyle bir hekim ki, teşhis konulamayan hastaların tek devası, dokunalamayacak enfeksiyon yaralarının beyaz meleği. Yanlız o meleğin altındaki, benlik, kendini hoşlanmış ve karşısındakini önemsememnin birliktesi geldiği bir doktor. Çalıştığı sağlık kurumunda kısım başkanı olan Doktoroğlu, tüm takımına en iyi doktorluk eğitimi verirken bir yandan da onların psikolojilerini bertaraf etmekle meşgul. 

HEKİMOĞLU OYUNCU KADROSU

Ateş Doktoroğlu Timuçin Esen

Hekim Ateş, çalıştığı sağlık kurumunda en güç hastalar ile ilgilenir. Kendisinin kurduğu bir teşhis takımı vardır. Bu grubu nefroloji, onkoloji gibi uzmanlık dalında en iyi eğitim almış doktorlar ile oluşturmuştur. Başhekim Gaye ile başı fena tasadadır. Zira Hekim Gaye kendisinin yalnızca teşhisde değil polikliniktede çalışması mevzusunda ısrarcıdır. Fakat Doktoroğlu hastaların palavracı şikeyetlerinden aşırısı ile bunalmış yalnızca gerçekten lüzumu olan ile ilgilenmek ister. Bu vaziyet Hekim Gaye’nin tansiyonunu yavaş yavaş yükseltece ve Hekim Ateş Doktoroğlunun koltuğu riske girecektir. 

Başhekim Gaye  Ebru Özkan

Ateş Doktoroğlunun çalıştığı sağlık kurumunun Başhekimidir. Alanında en iyi olan Ateş Doktoroğlunun yalnızca lüzumu olan hastalar ile değil poliklinik hastaları ile de ilgilemesini ister. Fakat bu İstek iki tarafı aşırısı ile çıkmaza sokacaktır. 

Hekim Orhan Okan Yalabık

Hekim Orhan sağlık kurumunun Onkoloji uzmanıdır. Hekim Ateş kadar zorunlu ancak onun gölgesinde çalışan galibiyetli hekimlerdendir. 

Doktoroğlu 14. Kısım Özeti

Doktoroğlu, yeni kısmı ile 31 Mart Salı 2020 tarihinde Kanal D ekranlarında olacak. Bu hafta yayınlanacak olan kısmı, yeniden birbirinden coşkulu büyümelere sahne olacak.Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Yorumlara Kapalıdır