Instagram Canlı Yayınlarında Yeni Güncelleme

Instagram Canlı Yayınlarında Yeni Güncelleme


Dünya genelinde milyarlarca kullanıcı kitlesine sahip platform olan Instagram, geride bıraktığımız sene kullanıma aktardığı canlı yayın özelliği konusunda yeni şeyler geliştirmeyi sürdürüyor.


Dünyanın en popüler video ve fotoğraf paylaşım ağı olarak dikkatleri çeken Instagram, geride kalan 2016 senesinde kullanıcılar ile buluşturduğu canlı yayın özelliği sayesinde daha işlevsel bir hale getirebilmek adına yenilikler ile kullanıcıların karşısına çıkmaya devam ediyor. Mark Zuckerberg’in bilgilendirmiş olduğu son veriler neticesinde ele alındığında yedi yüz milyondan fazla aktif kullanıcıya ev sahipliği gerçekleştiren Instagram, kullanıcılara aktarmış olduğu filtreleri canlı yayın özelliği ile yeni görünüme kavuştu.

Kısa zamandır uygulama içerisinde yer edinmekte olan yüz filtrelerinin bundan böyle canlı yayınlar esnasında kullanılabileceğini bilgilendiren Instagram, yayın öncesinde veya yayın esnasında sağ alt köşede yer alan yüz butonuna tıklayarak kullanıcıların arzu ettiği filtreyi aktif edebildiğini ifade edebiliyor. Bu söz konusu özelliğin bütün kullanıcılara ulaşabilmesi adına önümüzdeki zamanlarda yeni bir güncelleme yayınlanacağını ifade eden Instagram, canlı yayın adına yeni güneş gözlüğü yüz filtresi gibi güncellemeleri ile kullanıcıların önüne sunacakları ifade ediyor.

 

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Yorumlara Kapalıdır