Kapat
İstanbul Ümraniye’de En İyi Araç Kiralama Firması
Karma Teknoloji 141 0

İstanbul Ümraniye’de En İyi Araç Kiralama Firması


Araç kiralama hizmeti alarak istediğiniz tarihlerde istediğiniz araç modelini kiralayabilirsiniz. Böylelikle belirli bütçeler doğrultusunda araç ihtiyacınız karşılayarak kısa süreli kiralamalar yapmanız mümkün. Ümraniye rent a car hizmetlerinden yararlanmak içinse bazı araç kiralama şartları bulunmaktadır. Bu şartlar sizin güvenliğiniz ve konulan yasalar doğrultusunda belirlenmektedir. Şartları taşıyanlar araç kiralama işlemlerini hemen gerçekleştirebilmektedir.
Araç kiralamak için öncelikle belirli bir yaşta olmanız gerekmektedir. Araçların sınıflarına göre istenilen minimum yaş değişmektedir. Ekonomik sınıf araçlarımızdan seçtiğiniz araçları kiralamak için en az 25 yaş istenmektedir. Bunun yanı sıra lüks araçlarımızdan kiralama yapmak isteyenler ise en az 30 yaşında olmalıdır. Yaşların yanı sıra ehliyet verilme süreleri de araç kiralama işlemleri için önemlidir. Ekonomik sınıf araç kiralamak isteyen müşterilerimizin en az 25 yaşında olmasının yanı sıra en az 3 yıllık ehliyete sahip olması gerekmektedir. Eğer lüks ara kiralamak istiyorsanız 30 yaş sınırına ek olarak en az 5 yıllık ehliyete sahip olmanız gerekmekte ve aktif olarak araç kullanmanız gerekmektedir.
Ümraniye rent a car olarak firmamızdan araç kiralama hizmetlerinden yararlanmak için en az 2 günlük araç kiralama rezervasyonu yapabilmektesiniz. Firmamızdan aylık kiralama hizmetinden de yararlanabilirsiniz. Aylık kiralama hizmetlerimizden yararlandığınızda araçlara kilometre sınırı uygulanmaktadır. Aylık kiralama yapan müşterilerimiz en fazla 3500 kilometre yapma hakları bulunmaktadır. Kilometrenin geçilmesi durumlarında kilometre başına ücret alınmaktadır. Uzun dönemli araç kiralama hizmetlerimizden yararlanan müşterilerimiz ise 1 yıl ile 3 yıl arasında araç kiralama işlemlerini gerçekleştirebilir.
Aracınızı alacağınız zaman ise Ümraniye rent a car olarak sizlerden bazı evraklar istemekteyiz. Bunlar ehliyet, nüfus cüzdanı ve kiralama yapacak kişinin adına kayıtlı bir sabit fatura. Bu evrakların fotokopisi alınarak tekrar sizlere verilmektedir. Eğer şirket olarak araç kiralama işlemlerinden yararlanacaksanız imza sirküleri ve vergi levhası ile aracı kullanacak kişinin ehliyeti istenmektedir.
Teslim işlemleri istediğiniz yere ücretsiz olarak gerçekleşmektedir. Sizin daha önceden belirlediğiniz noktaya veya herhangi bir havalimanına teslim yapılabilmektedir. Araçların iadesi ise şubemize veya havalimanlarında yapılabilmektedir.
Ümraniye rent a car her zaman müşterilerinin memnuniyeti düşünmektedir. Bu nedenle araç kiralama işlemlerinde en iyi hizmeti vermek için bütün detayları en ince ayrıntısına kadar düşünmekte ve müşterilerine gerekli olan bütün hizmetleri sunmaktadır. Araçlarınızda oluşacak herhangi bir arıza veya kaza durumlarda ise bizimle iletişime geçerek yeni araçlarınızın teslim edilmesi sağlanmaktadır. Kaza durumlarında tutanak tutmanız zorunludur.
Şubemizi arayarak Ümraniye rent a car hizmetleri hakkında daha detaylı bilgi alabileceğiniz gibi rezervasyon işlemlerinizi de gerçekleştirebilirsiniz. Kolay ödeme yöntemlerinin yanı sıra ekonomik sınıf araçları ile uygun bütçeler ile araç kiralamanın keyfini sürebilirsiniz. Ekonomik araçlarımızın yanı sıra jeep ve lüks araçlarımız ile de her türlü araç ihtiyacınızda firmamız ile iletişime geçmeniz yeterlidir.


ilker önal {ilker önal}