İşte Acer’ın yeni monitörleri

İşte Acer’ın yeni monitörleri

Acer’ın kavisli ekranlı ED2 ve ED3 çabuksu monitörleri, ananesel oturumların çok daha ötesinde bir izleme tecrübesini muhtemel kılıyor. 31,5 inç, 23,6 inç ve 27 inç büyüklüklerinde Full HD 1080×1920 piksel çözünürlüklü ekran alternatiflerine sahip monitörler, 1800R kavisli tasarımla tüm dikkatleri üzerine sürüklüyor. Apaçık kavisli ekranlar sadece kullanıcıyı saran etkileyici ve çekici bir görsel tecrübe yaşatmakla kalmıyor aynı zaman da geniş izleme açısı özelliğini de pekiştiriyor. 178 dereceye kadar izleme açısı sunan ED2 ve ED3 çabuksu, ekrana nereden bakılırsa bakılsın tüm içeriğin ve renklerin azami doğrulukla görülebilmesini sağlıyor.

Etkileyici seviyelerdeki sürati ile göz dolduran seride 144 Hz’e kadar yenileme sürati sunulurken, 4 ms tepki vakti de yüksek tempolu oyunların neşesini sonuna kadar yaşatıyor. Serideki tüm mahsullerde dikkat sürükleyen AMD FreeSync™ geçimliliği sayesinde kullanıcılar, tüm gözde oyunların tadını çıkarıyor. Aynı zamanda serinin 250 nit parlaklık bedeli ve 100M:1’lik sansasyonel kontrast oranı gibi özellikleri de görüntülerin etkileyiciliğini kat kat artırıyor.

Daha Az Titreşim, Daha Yüksek Konforlu İzleme Tecrübeyi

Acer monitörlerde karşımıza çıkan görüntü teknolojileri, kullanıcıları rahat bir izleme tecrübesiyle baş başa vazgeçiyor. Mavi ışığın daha az dağılmasını sağlayan BlueLightShiled™ ve ekranda oluştuğunda son derece rahatsız edici olabilen görüntüdeki titreşimi ortadan kaldırmaya dayanakçı Flickerless™ özellikleri, bu teknolojilerin başında geliyor. Ekrandan yansıyan ışık ölçüsünü eksiltip monitör karşısındaki kullanıcı için daha konforlu bir tecrübe yaşatmayı kasteden ComfyView da Acer’ın göz hassasiyetine odaklanan çözümlerinden biri olarak dikkat çekiyor.

Maliyet ve Bulunabilirlik

Acer ED2 ED242QRA, ED322QA, ED322QRP ve ED3 ED273 çabuksu monitörler, 1.300 TL ile 2.200 TL arasında değişen maliyetlerle satışa sunuldu.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Yorumlara Kapalıdır