Kalk Gidelim 103. Bölüm Fragmanı

Kalk Gidelim 103. Bölüm Fragmanı

Ailesinin tüm mücadelelerine karşın İstanbullu sosyetik bir kadınla evlenen Mustafa Ali, kısa vakitte zengin olmuştur. Fabrika sahibi olan Mustafa Al, tüm bu yoğumlukların ardından bir cinsli fırsat bulupta ailesinin yanına gidememiştir. Buna karşılık ailesi ise oğulları Mustafa Ali’nin ne akdar hayırsız bir evlat olduğunu düşünürler. Geçen zaman içinde ise, Mustafa Ali süratini alamayarak firmasını bir anda geliştirmek istemiş ancak galibiyetli olamayarak iflas sancağını kaldırmak zorunda kalmıştır. Ancak bunu karısı ve oğluna söylemek hiç basit olmayacaktır. Tatil mazeretiyle ailesinin yanına yerleşmeye karar veren Mustafa Ali’nin, bu vaziyeti ailesine nasıl söyleyeceğine dair hiçbir görüşü yoktur. Tabi karısı Nurcan ve oğlu Canberk’te İstanbul’da ki lüks yaşamlarını vazgeçip bundan sonra köyde yaşayacaklarını bildiklerinde verecekleri tepkiyi varsayım edebiliyoruz. Peki Mustafa Ali’nin bu vaziyetini ailesi nasıl karşılayacak? Bütün bir aile dizisi olan Kalk Gidelim, bol komedi kapsayan sahneleriyle sizlerle…

Trt 1 ekranlarının beğenilen dizisi Kalk Gidelim’de, Ufuk Özkan, Erkan Hoşlanır, Ayça Varlıer, Mehtap Bayri, Kerem Kupacı, Onur Seyit Yaran, Fusun Kostak, Yıldız Kültür, Beyazıt Gülercan, Emin Gürsoy, Nalan Okçuoğlu, Kerim Yağcı, Aslı Omağ, Andrey Stan, Alican Okumuş ve Can Kıran gibi galibiyetli adlar yer almakta.

Kalk Gidelim dizisi her hafta Cumartesi günü saat 20:00’da Trt 1 ekranlarında!

Kalk Gidelim dizisi şahsiyetleri

Canberk Dal Onur Seyit Yaran; Mustafa Ali’nin oğlu Canberk, 20 yaşında bir gençtir. Azıcık zeki, azıcık sorumsuz bir şahsiyete sahiptir.

Seyfettin Dal Ufuk Özkan; Sevda’nın kocası Seyfettin, Dal ailesinin en büyük oğludur. 

Mustafa Ali Dal Erkan Hoşlanır; İstanbul’da zenginliğin sefasını sürerken iflas ederek ailesinin yanına dönmek zorunda kalan Mustafa Ali, Dal ailesinin oğullarından birisidir.

Halil Kalkar Kerem Kupacı; Nuriye’nin kocası Halil, Dal ailesinin damadıdır.

Mehtap Bayri Sevda Dal; Evin en büyük gelini olan Mehtap, Seyfettin’in karısıdır.

Nurcan Dal Ayça Varlıer; Mustafa Ali’nin İstanbullu sosyete eşidir. Canberk ve Duru isminde iki çocuğu vardır.

Nuriye Dal Kalkar Fusun Kostak; Halil’in karısı Nuriye, Mümine babaannenin müştemilatında yaşamaktadır.

Mümine Dal Yıldız Kültür; Oldukça sivri dilli bir şahsiyete sahip olan Mümine babaanne, çevresinde herkesi bezdirmektedir.

Meryem Kütük Aslı Omağ; Hacı Hüseyin ailesi ile beraber çalışan Meryem, kasabanın Hanım ağası olarak tanınmaktadır.

Hacı Hüseyin Dal Beyazıt Gülercan; Dal ailesinin babası Hacı Hüseyin, oğulları ile onur dinler. Tabi Mustafa Ali dışında. Hacı Hüseyin, Mustafa Alin’nin köye dönmesiyle ona iyi bir ders vermeye kararlıdır.

Hatice Dal Nalan Okçuoğlu; Dal ailesinin annesi Hatice, sert esprisinin yanı gizeme oldukça acımalı bir vicdanı vardır. Mustafa Ali’nin gitmesiyle hep bir burukluk yaşamıştır.

Kalk Gidelim 103. Kısım Özeti

Kalk Gidelim, yeni kısmı ile 11 Nisan Cumartesi 2020 tarihinde Trt 1 ekranlarında olacak. Bu hafta yayınlanacak olan kısmı, yeniden birbirinden coşkulu büyümelere sahne olacak.Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Yorumlara Kapalıdır