Kapat
Kartal Dil Eğitimi – American Time Kartal
Teknoloji 263 0

Kartal Dil Eğitimi – American Time Kartal


 


Kurumumuzda yabancı dil eğitimi dünyada gelişen yeni eğitim sistemlerini takip ederek kendi hayallerimiz ve hedeflerimizi yüksek tuttuğumuz gibi, öğrencilerimizin de hayal, hedef ve motivasyonlarını yüksek tutmak birinci hedefimizdir. Bu hedefler doğrultusunda hem bireyin hem grubun eğitim yöntemlerini belirleyerek kişiye özel eğitim vermekteyiz. American Time Kartal şubesi olarak bizim en büyük kaygımız, öğrencilerimizin dil öğrenmekten korkmamalarını, o dilde düşünüp konuşabilir hale gelmesini sağlamaktır. Biz biliyoruz ki, dil öğrenmek çaba gerektirir ve bu çaba için güçlü bir etkene ihtiyaç vardır. Sizi buna teşvik etmek ve cesaretlendirmek için güçlü eğitim kadromuz ve etkin eğitin sistemimiz ile her zaman buradayız.

Kartal dil eğitimi yabancı dil kursu, hızlı, etkin ve sonuç odaklı öğretim sistemi ile yabancı dil eğitiminde fark yaratmak üzere kurulmuştur. Yabancı dil kursu programlarında öğrenciler, kendilerini özgürce ifade etmelerine olanak veren en kritik dil bilgisi yapılarını sistemli ve hızlı bir şekilde öğrenir ve eğitimleri alacakları en önemli kelimeleri öğrenirler. İlk kurs günü sonunda bile temel yapı ve kelimelerle kendilerini basitçe ifade edebilir hale gelirler. Programlarında, tüm akademik kaynaklar ve müfredat, öğrencilerin öğrendiklerini aktif ve katılımcı bir atmosfer içerisinde bir an önce, çekinmeden hayata geçirmeleri için kurgulanmıştır. Yabancı dil eğitim programları, anadilinin dışında başka dil öğrenmekte zorluk çeken öğrenciler için de en ideal sistemi sunmaktadır.

Çok sayıda kursa gittiğim halde bir türlü konuşamıyorum diyorsanız. Her zaman yanlış seçimler yapmışsınız demektir. Bu durumda zaten birikiminiz vardır. Kursumuza gelerek hangi seviyede olduğunuzu öğrendikten sonra eğitimlere katılabilirsiniz. Çok kısa sürede bilgileriniz tazelenir, yerine yeni bilgiler gelir ve aynı zamanda hızlıca konuşup yazmaya başlarken karşıda konuşan kişiyi de anlarsınız. Ülkemizde başarılması zor olan bu hususları www.americantimekartal.com köklü deneyimi ve eğitmenleri sayesinde başarmıştır. American time deyince akla gelebilecek ilk kursların başında gelmektedir Dil öğrenmek için gerekli olan teknolojik sınıflar, deneyimli yerli ve yabancı öğretmenler, çeşitli aktiviteler ve çeşitli materyaller tam olarak kurs içinde sağlanmıştır ve hepsi öğrenci merkezli olacak şekilde tasarlanmıştır.

isa yilmaz {isa yilmaz}