Lamborghini, Çarşamba Günü ‘Zamanının Ötesinde’ Bir Şey Tanıtacağını Duyurdu

Lamborghini, Çarşamba Günü ‘Zamanının Ötesinde’ Bir Şey Tanıtacağını Duyurdu

İtalyan süper araba üreticisi Lamborghini, son zamanlarını aşırısıyla yoğun geçiriyor. Firma, geçtiğimiz günlerde yeni yarış vasıtayı SVC12’nin testlerine başlamıştı. Lamborghini SVC12, aynı zamanda firma tarafından paylaşılan videoda da karşımıza çıkmıştı.

Ancak firmanın şu günlerdeki hareketliliği sadece SVC12’yle hudutlu kalmadı. Lamborghini, bugün tüm araba meraklılarının alakasını sürüklemeyi muvaffak olan yeni bir “şey” muhtemelen araba ilanı yaptı. Firma, tanıtacağı şey hakkında rastgele bir ayrıntı paylaşmadı.

Lamborghini’nin ilanı:

lamborghini

Lamborghini, yaptığı bültende tanıtacağı yeni mahsulü sadece ‘Zamanının ötesinde‘ olarak nitelendirdi. Firma, en azından yaptığı bültende tanıtımın ne zaman reelleşeceğini belirtti. İtalyan dev, zamanın ötesinde olarak nitelendirdiği mahsulünü 8 Temmuz 2020 Çarşamba günü Türkiye saatiyle 19.00’da tanıtacağına söyledi.

Lamborghini’nin hangi mahsulünü tanıtacağı mevzusunda şu anda ne Lamborghini tarafından ne de başka yerden bir bilgi aktarılıyor. Ancak hipotezlere göre firmanın zamanın ötesinde olarak nitelendirdiği mahsul, geçtiğimiz sene karşımıza çıkan Lamborghini Sian FKP 37’nin değişik bir versiyonu olabilir.

lamborghini

Lamborghini Sian FKP 37 geçtiğimiz sene ilk defa karşımıza çıktığında Lamborghini’nin tasarım başkanı Mitja Borkert, vasıtayı ‘fütüristik ikon‘ olarak nitelendirmişti. Zati önümüzdeki günlerde tanıtılacak olan vasıtanın Sian FKP 37’nin bir versiyonu olacağı hipotezleri de bu nitelendirme suratından yapıldı.

Lamborghini’nin çarşamba günü hangi mahsulüyle karşımıza çıkacağı mevzusundaki hipotezler ne yazık ki bundan öteye gidemiyor. Firmanın yeni ve ‘zamanın ötesinde’ mahsulünü ancak çarşamba günü yapılan tanıtımda görebileceğiz. Ayrıca mahsulün nasıl bir maliyete sahip olacağını da ancak o gün bilebileceğiz.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Yorumlara Kapalıdır