LG G9’un yerini, bu telefon alacak

LG G9’un yerini, bu telefon alacak

LG’nin 15 Mayıs’ta bir telefon tanıtacağını dinlemiştik, ancak bugüne kadar hangi telefonu tanıtacağını bütün olarak öğrenmiyorduk. G serisinin iptal edileceği söylentileri ışığında bildiğimiz, bu telefonun LG G9 olmayacağıydı. 

Görsel: LG

Şimdi LG’nin kendisi, tanıtacağı telefonun tasarımından bazı ipuçları verdi, aygıtın tarz olarak “natürel dünyaya” odaklanacağını söyledi. Paylaşılan çizimlerde telefonun arka suratında, üst üste sıralanmış üç kamera ve en altta flaş modülü görünüyor. Lenslerin ebatları giderek küçülüyor ve bunun bir yağmur damlasına benzediği hayal ediliyor. En üstteki ana lensin azıcık çıkıntılı olduğu, değişiklerinin ise düz olduğu kollanıyor.

Görsel: LG

Tasarım öğeleri arasındaki “3B Yay Tasarımı“, ekranın kenarlarının ve arka sırçanın simetrik bir kıvrıma sahip olduğu anlamına geliyor. Bunun natürel bir alevlen hissi sunacağına inanılıyor.

Bu tasarımın hangi LG telefonlarında kullanılacağını henüz öğrenmiyoruz. Bu surattan tanıtılmasını beklediğimiz telefon, olasılık da olsa, bu tasarımla gelmeyebilir. Ancak şu gizemeler en çok 15 Mayıs’ta tanıtılacak olan telefon konuşulduğundan, bu tasarım bizce adaylar arasında.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Yorumlara Kapalıdır