Matrix 4 için tek neden…

Matrix 4 için tek neden…

Matrix 4, en son filmin üzerinden 18 sene geçtikten sonra, 2021 yılında yayınlanacak. Filmin yıldızları Keanu Reeves ve Carrie-Ann Moss da Lana Wachowski tarafından idarenecek bu dördüncü film için geri dönme sebeplerine söylediler. Görünene göre bu geri dönüş, tamamen yazılan senaryo ile alakalı.

Reeves’in Empire’a söylediğine göre “Lana Wachowski hoş bir senaryo ve bende akustik bulan şahane bir öykü yazdı. Bunu yapmak için tek neden bu. Tekerrür O’nunla birlikte çalışmak harikulade. Gerçekten özel oldu ve öykü, bence, söyleyecek bazı anlamlı şeylere sahip ve ondan herkesin azıcık beslenmemiz muhtemel.”

Senaryo, Cloud Atlas yazarı David Mitchell ve Princeton profesörü Aleksandar Hemon ile birlikte Wachowski tarafından ortak kaleme alındı. Neo ve Trinity’nin yeni filmde yaşama nasıl döndükleri de dahil olmak üzere filmin öyküsü hakkında hiçbir şey öğrenilmiyor. Filmde oynayan değişik namlı adların arasında ise Niobe rolü ile tekerrür geri dönen Jada Pinkett Smith‘in yanı gizeme Jonathan Groff, Neil Patrick Harris, Priyanka Chopra ve Yahya Abdul-Mateen II yer alıyor.

Matrix 4, Dünya genelinde salgının başlaması ardından Berlin’de çekimlerine ara vermek zorunda kaldı ancak raporlarda belirtilene göre çekimler Temmuz ayının başlarında devam edebilir. Filmin yayın tarihi ise 21 Mayıs 2021 olarak gözüküyor ve bu da bitirilmesi için bir seneden daha az bir zaman vazgeçiyor.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Yorumlara Kapalıdır