Microsoft Flight Simulator’da, Eklentilerin Satın Alınabileceği Reyin İçi Market Olacak

Microsoft Flight Simulator’da, Eklentilerin Satın Alınabileceği Reyin İçi Market Olacak

Geçtiğimiz günlerde Microsoft Flight Simulator‘ın çıkış tarihi ve ülkemizdeki maliyetlerinin emin olduğunu sizlere aktarmıştık. Oyunun oldukça büyük olacağı su götürmez bir reel ki oyunun fiziksel kopyası bütün 10 DVD‘den oluşacak.

Reel dünyadaki uçuş ve hava bilgilerini kullanmasıyla simülasyon hoşlananları bir hayli etkileyecek gibi gözüken reyin, paylaşımlı dünya çok oyunculu sisteme de sahip olacak. Oyunun geliştiricisi Asobo Studios, bu sistemin surat binlerce uçağı tek seferde kaldırabileceğini söylüyor.

Reyin içi mağaza

microsoft flight simulator

Oyunun sade halinin sunduğuyla kanaat etmeyen ve daha aşırısını isteyen oyuncular için uçaklara eklentilerin, havalimanlarının ve çok daha aşırısının satın alınabileceği bir market bulunacak.

Geliştirici takım, markalarının modlama topluluklarının oldukça zinde olduğunu dile getirdi. Reyin içerisindeki markette içerik üreticileri de eklentilerini satabilecek ancak bunu yalnızca onaylanmış üreticiler reelleştirebilecek. Üreticiler arasına kayıt olmak için rastgele bir fiyatlandırma da bulunmuyor.

Microsoft Flight Simulator

Microsoft, marketin üreticilerin içeriklerini satabilmesi için ve oyuncuların da oyundan çıkmadan satın alabilmesi için merkezileştirilmiş bir kanal olduğuna söyledi. Mod geliştiricileri kendi maliyetlerini kendileri tanımlayabilecek ve ayrıca onaylansınlar ya da onaylanmasınlar öbür siteler aracıyla eklentilerini satabilecekler.

18 Ağustos tarihinde çıkacak olan reyin, ülkemizde 350 TL’den başlayan maliyetlerle satın alınabilecek. Oyunun ‘premium deluxe edition’ın maliyeti ise 725 TL olacak. Ancak satın alma maliyetini pahalı bulan oyuncular, Microsoft Flight Simulator’ı Game Pass üzerinden de oynayabilecekler.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Yorumlara Kapalıdır