Kapat
İnternet 65 0

MiraDry Koltuk Altı Terleme Tedavisi


Koltul altı terlemesi hemen her bireyde özellikle yaz aylarında sıklıkla görülen bir vücut koruma mekanizması olarak bilinmektedir. Ancak günlük hayatın getirdiği yoğunluktan ve sürekli olarak kalabalık bir ortamda yer almaktan ötürü bireylerin bu terleme durumuna kalıcı bir çözüm bulmak istemeleri sonucunda gelişmiş teknoloji ürünlerinden bir tanesi olan Miradry koltuk altı terleme tedavisi sunduğumuz hizmetler arasında yer almakta. Kişiyi huzursuz eden ve endişe duyulmasına neden olan koltuk altı terleme tedavisi için gerekli olan son teknoloji ürünü malzemeler kullanılmaktadır.


FDA Onaylı Teknoloji

Miradry teknolojisinin çalışma prensibi elektromanyetik enerjinin kontrollü ve hassas bir biçimde koltuk altından derinin alt kısmına iletilmesini konu alır. Kullandığımız bu teknoloji ürünü ile beraber koltuk altı ter bezleri yok edilerek bu bölgede meydana gelen terleme durumunun önüne geçilmiş olunur. Antiperspirant ve toksin değerlerinin yer aldığı tedavilerin geçici olarak terlemeyi geçiştirdiği göz önüne alındığında kullanmakta olduğumuz Miradry teknolojisinde cerrahi kesikler gibi acı verici süreçlere gerek kalmadan FDA onaylı olarak bu hizmeti satın alabilmeniz mümkün olur.

MiraDry Koltuk Altı Tedavisinde Uygulama Sonrası

Uyguladığımız koltuk altı tedavisi sonucunda müşterilerimizin dikkat etmeleri gereken bazı hususlar ortaya çıkar. Bu hususlar içerisinde anında bölgeyi soğutmak ve 2 haftalık bir süreç boyunca duracak olan şişliği gidermek için aralıklı olarak soğuk kompres uygulamak, iyileşme sürecinde koltuk altı bölgesinin devamlı olarak temiz tutulması ve gün içerisinde 2 kez sıvı sabun ile nazikçe temizlemek. Koltuk altının 2 hafta süre ile her türlü dış etmene karşı hassas olmasından dolayı bu süreçte tıraş işleminden uzak durmak, bol kıyafetler giymek ve ilk bir kaç gün deodorant gibi malzemelerin kullanılmaması bulunmaktadır.

Turan {Turan}