Kapat
Otomobil 135 0

MOTOR BEYNİ PROGRAMLAMA


Vei set; Mercedes sd connect arıza tespit cihazı günümüzde mercedes özel ve yetkili servislerinde kullanılan arıza tespit cihazıdır. Binek, hafif ticari, ağır vasıta, kamyon ve mercedes motoru kullanan tüm araçlara bakan bu cihaz araçlar üzerinde detaylı işlem yapabilme olanağı sağlamaktadır. Özellikle ağır vasıta gruplarında parametre düzenleme, adblue iptali, tork arttırma, hız sınırı kaldırma gibi mühendislik işlemlerini kolayca gerçekleştirebilirsiniz. Mercedes sd connect arıza tespit cihazı hem kablolu, hemde kablosuz wireless sistemi ile çalışma imkanı sunmaktadır. Paket yazılım içeriği; Das versiyon 2014.1, xentry versiyon 2014.1, wıs versiyon 2014.1, epc versiyon 2014.1, sdmedia versiyon 2014.1, fdok calculator, star finder versiyon 1, 2, 3.


Motor beyni programlama bu terimlerin hepsi aynı şeyi tanımlamak için kullanılır. Modern araç motorları, yakıt kullanımını kontrol eden elektronik bir yönetim sistemine sahiptir. Bu sistem, motor beyni, ecu (motor kontrol birimi) tarafından yürütülmektedir. Ayağınızı gaza bastığınızda, ecu, ne kadar yakıtın ve havanın karıştırılacağını, silindire atılacağını ve ateşlemeye karar verir. Dizel ve benzinli motorlar biraz farklı çalışır, ancak şu aşamada açıklanması önemli değil. Ecu aynı zamanda turbo’nun itiş gücünü de kontrol eder (eğer varsa). motorunuzun remapped / chipped / chip tuned veya hangi terim kullanırsanız, ecu parametreleri değiştirilebilir ve motorunuzdan daha yüksek performans, bazı durumlarda daha fazla ekonomi sağlanır.

Autoveı truck explorer chıpallıno paketı uzman yazılımcılar için özel olarak geliştirilmiş bir kittir. Herhangi bir pld veya mcm belleğini okuyabilir ve yazabilirsiniz. Hızlı ve basit olan bu sistem master sürüme sahiptir ve yakın zamanda slave sürümüde gelecektir. Autovei chipallino paketi ile okunan dosyalar bin uzantılı okunur ve yazılır. Dış flaş & eepromlar okuma ve yaz; sağlama; çip ayar koruma kaldır. Memo; anahtarlar; hesapmak; xc2xxx işlemci türüne göre kıta pld ile dc2 işlevsellik. Pld yazılımı v. doğrudan bağlantı 2m aracı tarafından operasyonlar. Bsl modunda dc2 tarafından mcm1, ayrılarak mcm2, acm1, acm2- flaş & eeprom okuma / yazma  gibi paket içeriği mevcuttur.

Detaylı bilgi için kurumsal sitemizi ziyaret edebilirsiniz. http://www.autovei.com.tr/

 

 

 

 

 

 

 

isa yilmaz {isa yilmaz}