Motorola Razr 5G’ye Ait Olduğu Söylenen Kanlı Canlı Görüntüler Ortaya Çıktı

Motorola Razr 5G’ye Ait Olduğu Söylenen Kanlı Canlı Görüntüler Ortaya Çıktı

Bir yarıyılların teknolojiye doğrultu veren adı Motorola, geçtiğimiz aylarda piyasaya sürdüğü Razr modeli ile dayanabilir uslu telefon sektörüne süratli bir giriş yapmıştı. Huawei ve Samsung’un enine dayanan telefonlarının aksine dikine dayanan yapısıyla dikkatleri üzerine sürükleyen uslu telefon, satış sayılarıyla da Motorola’nın suratını güldürmeyi muvaffak olmuştu.

Uslu telefon trendine katılan son adlardan olan Motorola’nın, bu sene sona ermeden 5G iletişimini destekleyen Razr markalı yeni bir uslu telefon daha tanıtacağına dair rivayetler bir vakittir ortalıkta geziyordu. Şimdiyse yakında tanıtılması beklenen bu uslu telefonun kanlı canlı görüntüleri, Çin’in sosyal medya sitesi Weibo’da ortaya çıktı.

Motorola Razr 5G kanlı canlı görüntülendi:

Motorola Razr 5G

Motorola’nın geçen sene duyurup bu senenin başlarında satışa sunduğu dayanabilir uslu telefonu, hiçbir zaman Çin’de satışa çıkmadı. Ancak Motorola Razr 2020’ye ait olduğu iddia edilen bu görüntüler, doğrudan Çinli bir yatırımcıdan geliyor. Paylaşılan resimler, makinenin daha evvelleri ortaya çıkan render görselleriyle de birebir geçimli görünüyor.

Görüntülere baktığımız zaman şirketin ikinci dayanabilir telefonunun, orijinal aygıta mukayeseyle azıcık daha büyük bir dış ekrana ve daha çıkıntılı bir kameraya sahip olduğunu görebiliyoruz. Ayrıca orijinal Razr’dakinin aksine bu modelin alt çerçevesinde parmak izi sensörü bulunmuyor. Bununla beraber yeni modelde eSIM dayanağına ek olarak bir de nano SIM kart yuvası bulunduğu söyleniyor.

Özelliklerden bahsetmek gerekirse 6,2 ya da 6,7 inçlik dayanabilir OLED ekranla geleceği söylenen uslu telefonun, eforunu Snapdragon 765G yonga setinden alması bekleniyor. Buna ek olarak 256 GB dahili depolama, 48 MP Samsung ISOCELL Bright GM1 ilk sensör, 20 MP selfie kamerası, 2.845 mAh batarya, 18 W süratli şarj ve Android 10 işletim sisteminin makinede yer alacağı da aktarılan bilgiler arasında yer alıyor.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Yorumlara Kapalıdır