Netflix’in Yeni Türk Dizisi Fatma’dan İlk Resim Geldi

Netflix’in Yeni Türk Dizisi Fatma’dan İlk Resim Geldi

190’dan fazla ülkede 183 milyon fiyatlı kullanıcıyla dünyanın en büyük bilgi akışı platformlarından olan Netflix, son yarıyıllarda Türkiye’deki üretimlerine bir hayli umursamaya başladı. 2018 senesinde yayın yaşamına başlayan Hakan: Muhafız, ertesi yıl gelen Atiye ve bu senenin başlarında çıkan vakalı dizi Aşk 101 derken işletme, kısa vakitte bir hayli yerli dizi üretmeye başladı.

Bu sene içerisinde bir hayli yeni yerli dizi çekimine başlayacağını daha evvelden bildiğimiz Netflix, vakalı geçen son yarıyılların ardından yeni dizisi Fatma’dan ilk resmi paylaştı. Diziye ismini veren Fatma adlı bir şahsiyetin yaşamını anlatan dizinin başrolünde Bana Masal Anlatma, Her Şey Seninle Hoş ve Çiçero gibi filmlerden tanıdığımız Burcu Biricik yer alıyor.

Netflix Türkiye, Fatma’dan ilk resim geldi:

Fatma dizisi

Ünlü oyuncu Burcu Biricik’in kendi Instagram hesabından yaptığı bu paylaşımı Netflix Türkiye, “Aramıza güzel geldin Fatma! Coşkulu geri sayım başladı!” anekdotuyla yayınladı. Çekimlerine 16 Temmuz günü başlanan dizinin imalciliğini Başak Abacıgil üstleniyor. Senaryosu Özgür Önurme tarafından kaleme alınan imalin rejisörlük koltuğunda ise Özer Feyzioğlu oturuyor.

Paklikçi bir bayan olan Fatma’nın yaşam hikâyesini mevzu alan aynı isimdeki dizide, Fatma’nın kocası Zafer mapustan çıktıktan bir zaman sonra ortadan kaybolur. Zafer’i aramak için yola çıkan Fatma ise bu sırada beklenmedik bir cinayet işler. Zafer’in karanlık iletişimlerinin bu cinayeti bilmesiyle, yaşamda kalmak için öldürmeye devam etmekten başka takati kalmadığını kavrayan Fatma, artık bir yandan kocasını ararken öbür yandan da suçsuz ‘paklikçi bayan’ olarak cinayet işlemeye devam eder.

Hadiseleri ele alış şekliyle izleyicileri içine sürükleyecek gibi görünen Fatma’nın, önümüzdeki aylarda Netflix ekranlarında yayın yaşamına başlaması bekleniyor. Yayın tarihi hakkında fotoğrafı bir söyleme bulunmayan yerli Netflix imali hakkında yeni bir büyüme yaşanırsa sizleri bilgilendirmeye devam edeceğiz.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Yorumlara Kapalıdır