Nvidia, GeForce Now’a Instagram Stili Reyin Filtreleri İlave Etti

Nvidia, GeForce Now’a Instagram Stili Reyin Filtreleri İlave Etti

Nvidia’nın büyük umutlarla geliştirilen reyin platformu GeForce Now’a ehemmiyetli bir özellik geldi. İşletme, Freestyle teknolojisiyle oyunlara Instagram’daki filtrelere eş görüntü filtreleri sunuyor. Bu teknolojiyle beraber sizler de oyunları değişik filtrelerle oynayabileceksiniz. Misalin, istediğiniz bir oyuna sepya tonları uygulayabilir, rengi ve kontrastı artırabilir, gece modunda mavi ışığı eksiltip HDR’ı açabilirsiniz. 

GeForce Now ne sunuyor?

Oyunları bilgisayara kurmadan bulut üzerinden oynama olanağı sunan GeForce Now, getirdiği yeni özelliklerle de reyin sektörünün doğrultusunu değiştirmeye başladı. Özellikle sistemi yeterli olmayan pek çok bilgisayar kullanıcısı GeForce Now gibi platformlara yönelerek “bilgisayarım ısındı, maksadı” problemi yaşamadan oyunu oynama şansını ulaşıyor. Elbette şu an son derece hudutlu rakamda reyin için çıkış yapan GeForce Now, kumpaslı olarak yeni oyunların ilanını yapıyor. 

Nvidia’nın GeForce Now’a getirdiği son özellik ise oyunların görüntüsünü istediğiniz gibi değiştirmenizi sağlayacak. Tıpkı kendi resminize yaptığınız filtreler gibi oyunun ışık ayarlarını değiştirmenizi sağlayacak bu özellik, şahsileştirme usulleriyle de  oyuncuların alkışına sunulacak.

Nvidia, bunun dışında Destiny 2’ye de Highlights takviyeyi ilave etti. Bu özellik ise temkinli reyin anlarını otomatik olarak idrak edip tutmak için kullanılıyor. Böylece manuel klipler oluşturmak zorunda kalmadan oyundaki ehemmiyetli anları otomatik olarak kaydolabiliyorsunuz.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Yorumlara Kapalıdır