OnePlus Nord Serisinin Tasarımı, Yeni Videoyla Gözler Önüne Serildi

OnePlus Nord Serisinin Tasarımı, Yeni Videoyla Gözler Önüne Serildi

Geçtiğimiz günlerde son zamanların zaferli uslu telefon üreticisi OnePlus, tanıtmayı tasarladığı yeni uslu telefon serisine söylemişti. İşletme, yeni uslu telefon serisinin adının “Nord” olacağını söyleyerek bu mevzu hakkında daha evvel ortaya atılan iddiaları da doğru çıkarmıştı.

Bugüne kadar OnePlus Nord serisinin nasıl bir ekipmana sahip olacağı hakkında neredeyse hiçbir şey söylenmedi. Aynı biçimde, OnePlus Nord’un tasarımı hakkında da rastgele bir bilgi bulunmuyor. Ancak bugün OnePlus tarafından yayınlanan bir tanıtım videosu, OnePlus Nord’un nasıl bir tasarıma sahip olacağını sonunda gösterdi.

OnePlus Nord serisinin tasarımı:

oneplus nord

OnePlus, önümüzdeki hafta tanıtılması beklenilen OnePlus Nord için 1 dakikalık kısa bir video yayınladı. İşletme, video içerisinde aygıtın birkaç görüntüsüne de yer verdi. Videoda görebildiğimiz kadarıyla OnePlus Nord acelesi ön kısmında 2 kameranın bulunduğu delikli ekran tasarımına sahip olacak.

Videonun ilerleyen saniyelerinde OnePlus Nord, arka kısmıyla da karşımıza çıktı. Buna göre aygıt, artta oldukça ince bir tasarıma sahip uzunlamasına bir kamera montajı ile gelecek. Ayrıca aygıtlar, kalınlık olarak da vasati bir uslu telefon kalınlığında olacak.

OnePlus Nord, Amazon’da gözüktü:

oneplus

Videonun yanı gizeme OnePlus Nord’un bir modeli, Amazon Hindistan’da da gözüktü. Aygıtın Amazon üzerindeki sayfasında hangi operasyoncuya sahip olacağının bilgisi de yer aldı. Bu sayfaya göre OnePlus Nord, Qualcomm’un 5G takviyeli harekâtçısı Snapdragon 765G ile akdikeni bulacak.

Tüm bu bilgilerin yanı gizeme OnePlus Nord serisinin değişik abonelerinin nasıl bir ekipmana, görünüme veya maliyete sahip olacağı öğrenilmiyor. Ancak temennilere göre yeni OnePlus acelesi, 399 dolar gibi uygun bir başlangıç maliyetiyle çıkış yapacak.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Yorumlara Kapalıdır