Kapat
Karma Teknoloji 166 0

Online Elektronik Sigara ve E-Likit Portalı


SMOK TÜRKİYE ELEKTRONİK SİGARA SATIŞ SİTESİ SMOK MARKASINA AİT TÜM ÜRÜNLERİ VE ZENGİN LİKİT ÇEŞİTLERİYLE HİZMETİNİZDEDİR. WEB SİTESİ ÜZERİNDEN %100 ORJİNAL ÜRÜNLERİN GARANTİSİ ALTINDA SİPARİŞ VEREBİLİRSİNİZ. VERECEĞİNİZ SİPARİŞLERİNİZ EN GEÇ 2 İŞ GÜNÜNDE KAPIDA NAKİT YA DA KARGO ŞUBESİNDE KARTINIZA TEK ÇEKİM OLARAK TESLİM EDİLİR TAKSİTLİ SATIŞ İMKANIMIZ YOKTUR. AYRICA 100 TL ÜZERİ KARGO ÜCRETSİZDİR. SİPARİŞLERİNİZ İÇİN BİZİ SAAT 09:00-18:00 ARASI ARAYABİLİR YA DA WEB SİTEMİZ ÜZERİNDEN SİPARİŞ VEREBİLİRSİNİZ. TEL:0539 894 00 36
 
Online Elektronik Sigara ve E-Likit Portalına Hoşgeldiniz
 
Elektronik sigara tütün ürünlerine karşı olan bağımlılıktan kurtulmak için alternatif bir cihazdır. Dünya üzerinde çok büyük bir ilgiyle kullanılmaktadır. Avrupa ve Amerika’da her yıl özel fuarları düzenlenmektedir. Her geçen sürede yeni cihazlar piyasaya sürülmektedir. Elektronik sigaranın gelişimi hep devam etmektedir. Ilk olarak 2007 yılının başında piyasaya çıktığında kartuş sistemi ile çalışan cihazlar vardı. Onların performansları çok düşüktü. Daha sonra 2009 yılı biterken elektronik sigara likiti ve elektronik sigara likiti diye adlandırdığımız sıvı sistemi ile çalışan cihazlar satışa çıktı. İlk devrim niteliğinde olan cihazda eGo adıyla satışa sunuldu.
 
Cihaz likiti buhara çevirip kullanıcıya bu şekilde tat vermektedir.
Bu likitler sadece tutun aromasıyla sınırlı kalmayıp değişik meyve aromaları ile zenginleştirilmiş çeşit çeşit kullanıcı tercihine göre sunulmaktadır. Avrupa’da , Amerika’da , Uzak Doğu’da bir çok likit üreticisi bulunmaktadır. E-Likit alırken orjinal olup olmadığına çok dikkat ederek alalım. Dünya Sağlık Örgütü(WHO) onaylı elektronik sigara sıvısı yani likitini kullanmaya özen gösterelim.
 
Cihazlar teknolojiyle birlikte her gün gelişmektedir. Şuanda binlerce marka ve model bulunmaktadır. Biz www.elektroniksigarasmok.com web sitesi olarak dünyanın en iyi ve en kaliteli ürünlerini Türkiye’de sizlerin beğenisine sunmaya çalışıyoruz. Elektronik sigaranın önemli özelliği ise normal sigarada bulunan katran zifir gibi kanserojen maddeleri barındırmaması oluyor. Duman üretmediği için kesinlikle karbonmonoksit etrafa yaymaz.
 
Elektronik sigara normal sigara ihtiyacını kullanıcıda sağlayarak bıraktırmaya yönelik bir buluştur. Tamamen simulatör görevi görmektedir.
 
Normal sigaranın bıraktığı kötü koku elektronik sigarada olmaz. Kaliteli Amerikan ve Fransız üretimi likitler kullanırsanız güzel koku bile hissedersiniz.Yeni nesil elektronik sigara cihazlarında artık üzerinde kaç defa duman çektiğin, aletin ne kadar şarjı kaldığını, kaç gün daha devam edeceğini görebilirsiniz.
 
Elektronik sigara 2 farklı bölümden oluşur. Atomizer  ve Batarya. Atomizer  pilden aldığı sıcaklıkla likiti ısıtıp buharlaştırma görevine sahiptir.Bataryada atomizere güç verir ve likitin ısınmasını sağlar.
 
Elektronik sigaranın bir diğer özelliği de pasif içicilere zararı olmamasıdır.Normal sigaradaki duman çıkartmayıp buhar ürettiği için pasif içicilerin sağlığını tetiklemez. Elektronik sigaranın içine konulan likitlerin birde nikotin oranı vardır. 0mg ve 24mg arasında değişkenlik gösterir.
 
Örneğin günde 2 paket sigara içen bir insan elektronik sigaraya başladığında normal sigaradan aldığı tada yakın bir tat almak için yüksek nikotinle başlamalıdır. Aksi takdirde düşük nikotinle başlarsa daha fazla normal sigara isteği olacaktır. O yüzden genelde herhangi bir elektronik sigara sitesiyle iletişime geçtiğinizde sordukları ilk soru genelde budur.” günde kaç paket sigara içiyorsunuz?” bu sorunun cevabına göre yetkililer yardımcı olurlar.Böylece yüksek nikotinle başlayıp düşük nikotine geçip sigarayı bıraktırmalıdır.
 
Yaklaşık 10 senelik bir gelişim süreci olan elektronik sigaranin gün gectikce yenilenerek gücüne güc katması ve teknolojiyi çok iyi takip etmesiyle dahada fazla insanla buluşabıleceğinin en büyük göstergesidir.
 
Elektronik sigara
Bünyemizde yer alan elektronik sigara, e-likit , elektronik nargile gibi farklı çeşitlerde ki ürünler ile 7/24 saat tüm ihtiyaç sahibi vatandaşlara özel kaliteli hizmet sergilemekteyiz. İlk elektronik sigara ve nargileden kurtulamayan ve ihtiyaç duyan vatandaşlara özel dijital ürünleri ile destek vermektedir.
 
İlk Elektronik Sigara Modeliniz
Farklı pek çok modellere ve çeşitlere sahip olan geniş ürün yelpazemiz ile tüm vatandaşların sigara ve nargile ihtiyaçlarını karşılamaya ve daha sağlıklı bir yaşam sürmelerine de yardımcı olmaya geliyoruz. Sitemizde elektronik sigara , yedek parçalar, likit ve nargile ürünleri gibi pek çok dijital ürünleri bulabileceksiniz. Elektronik sigara satışını gerçekleştiren www.elektroniksigarasmok.com ile sigaranın vücuda vermiş olduğu zarardan kurtulacak ve sigara alışkanlıklarınızdan da en iyi şekilde kurtulma şansına da sahip olacaksınız.
 
Elektronik Sigara Smok Avantajları:
www.elektroniksigarasmok.com tüm ziyaretçilerine kaliteli bir hizmet sunarak sigara konusunda gereken desteği vermekte ve sizleri sigara bağlılığından kurtarmaktadır. Bundan böyle her türlü konuda destek veren www.elektroniksigarasmok.com web adresimiz ile tüm geniş kesime hitap eden bir hizmete imza atmaktayız. Sitemizde uluslararası standartlar da tasarlanmış olan dijital ürünlerimiz yer almakta ve makul fiyatlardan da satışa sunulmaktadır. Bu sayede sizlerde nargile keyfini yapmak istediğiniz andan itibaren bile kolay taşınabilir özelliğe sahip olan nargile ve elektronik sigaralara ulaşabileceksiniz. Üstelik her çeşit aromaya sahip olan ürünlerimizde alıcılarına beklemektedir.

ahmet şahin {ahmet şahin}