Palivor Çiftliğinin Taze ve Doğal Şarküteri Ürünlerinin Lezzetini Keşfedin

Palivor Çiftliğinin Taze ve Doğal Şarküteri Ürünlerinin Lezzetini Keşfedin

Palivor Çiftliğinin Taze ve Doğal Şarküteri Ürünlerinin Lezzetini Keşfedin

Şarküteri, Türk kahvaltı kültürünün vazgeçilmez detayları arasında yer almaktadır. Şarküteri ürünleri lezzetli olarak sofralarda yer almalıdır. Lezzetli olması için de organik ve doğal olması gerekmektedir. Marketlerde satışa sunulan şarküteri ürünlerinin tamamında katkı maddesi ve koruyucu maddeler bulunabilmektedir. Bundan dolayı da sağlık açısından ideal seçimler değildir. Sitemiz üzerinden sosis, sucuk, pastırma gibi birbirinden lezzetli doğal şarküteri ürünleri arasından seçim yapabilirsiniz. Palivor Çiftliği’nden sizlere özel olarak ulaştırılan taze ve doğal şarküteri ürünlerinin lezzetini deneyimleyebilirsiniz. Palivor Çifltiği Lukanka, Bulgaristan sucuğundan, kasap sucuğa kadar kahvaltılarınızda mis gibi kokusu ile Pazar kahvaltılarınızın baş tacı olacak. Özellikle bu sucuk çeşidi içerisinde karabiber,kimyon, tuz ve çemen baharatlarını etle özdeşleştirilmektedir. Bu aşamadan sonra sucuk gibi bağırsak içine doldurulan ve kurutulmaya bırakılan 1-2 ay sonra yassı şekli verilerek yemeye hazır olarak sizlere sunulmaktadır.

Şarküteri Ürünleri

Şarküteri ürünleri için sizlere Palivor Çiftliği olarak en doğal, en organik ve sağlıklı ürünleri sunmaktan mutluluk duyuyoruz. Şarküteri ürünleri kapsamında en geleneksel sucukları, pastırmaları, sosisleri ve tüm şarküteri çeşitlerine sitemiz üzerinden ulaşabilirsiniz. Palivor Çiftliği Fermante Sucuk, orta baharatlı, ısıl işleme sokmadan asarak fermente ederek sizlere sunmaktayız. Dilerseniz sabah kahvaltılarınızda yumurtalı sucuğun eşsiz kokusunu aileniz ile beraber deneyimleyebilir, dilerseniz de ufak bir kaçamak yaparak hem çocuklarınız hem de kendiniz için sağlıklı bir seçim yapabilirsiniz.

Doğal Şarküteri Ürünleri

Doğal şarküteri ürünleri için her zaman en sağlıklı ve doğal ürünleri sizlere sunmaktayız. Şarküteri ürünleri içerisinde pastırma, sucuk, salam ve sosis barındıran ürünlerdir. Bu ürünler kültürümüzün vazgeçilmez kahvaltı ürünleri arasında yer almaktadır. Yaşadığımız coğrafyada kahvaltılarımız, pikniklerimiz ve mangallarımızda her zaman şarküteri ürünlerini kullanmaktayız. Bundan dolayı da tüm şarküteri ürünleri her zaman en özel adetlerimiz arasında yer alıyor. Özellikle kahvaltılarda olmazsa olmazımız şarküteri ürünlerinden, peynirlere kadar tüm lezzetlerde sitemiz üzerinden ulaşabilirsiniz. Et ürünleri için de sizlere çiftliğimizden en doğal, en kaliteli ve en lezzetli ürünleri hiçbir kimyasal, koruyucu ya da katkı maddesi olmadan sunmaktan mutluluk duyarız. Doğal ve taze şarküteri ürün çeşitlerimizin tamamı organik ve doğal şekilde hazırlanmaktadır. Bundan dolayı da raf ömrünün uzaması için herhangi bir katkı maddesi ya da koruyucu içermeden sizlere en sağlıklı ürünleri sunmaktan mutluluk duyuyoruz.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Yorumlara Kapalıdır