Kapat
Promosyon Eldivenler Ve Özellikleri
Karma Teknoloji 43 0

Promosyon Eldivenler Ve Özellikleri


Promosyon Ürünler Nelerdir Ne İçin Kullanılırlar?


 

Promosyon ürünler iş yerlerinin ya da büyük şirketlerin yaptıkları işlerde kullandıkları araç ve gereçler doğal bir reklam unsuru oluşturuyor. Bu ürünler çalışanlara dağıtıldığı gibi reklam ve hizmet amaçlı müşterilere de verilebiliyor. Müşteri portföyünün genel görüşü kalite ve hizmet ağırlıklıdır. Firmaları temsil eden promosyon ürünlerinin kaliteli olması onların işlerine gösterdikleri özenin bir simgesi olarak da karşımıza çıkıyor. Promosyon ürünler içinde günlük kullanım malzemeleri, giysiler, ıslak ve kuru mendiller, kırtasiye ürünleri gibi pek çok malzemeyi sayabilir.

 

Promosyon Eldiven Modelleri ve Kullanım Alanları

 

Eldiven dış etkilerin el yapısına zarar vermemesi için hijyen ve korunma amaçlı kullandığımız bir giysi türüdür. Farklı renk ve modelleri olduğu gibi, farklı kullanım amaçları da vardır. Sağlık için hijyen amaçlı, imalat için korunma amaçlı, mevsimsel faktörler sebebi ile soğuktan ve ya nemden korunmak için de sıkça başvurulan eldivenlerin promosyon eldiven olarak tasarlanan örnekleri de vardır. Yukarıda belirttiğimiz hemen her alanda kullanılan promosyon eldiven ve diğer ürünleri görmek için internet sitemizi ziyaret etmenizde fayda var. Promosyon eldivenler atkı ve bere gibi dış giyim grubu ile takım halinde olabildiği gibi tek başına da satılmaktadır.

 

Bu tür eldivenlerin en sık kullanıldığı yerler gıda sektörünün yaygın olduğu yerlerdir. Özellikle restoran çalışanlarında gördüğümüz ve dikkatimizi çeken fırın eldivenlerine dikkatli bir şekilde baktığımız mağaza amblemini ve yapılan işi temsil eden küçük resimleri görürüz. Fırın ve ya ocak kullanırken ellerin yanmaması için, sunum hazırlarken ve ya mutfakla ilgili herhangi bir şeyle uğraşırken en çok kullanılan giysilerin başında eldivenler gelmektedir.

Gıda sektöründen başka inşaat sektörü, yapı onarım firmalar, boya ve badana işleri ile uğraşanlar, sporcular, lojistik sektörü, temizlik işi ile uğraşan firmalar ve ulaşım sektörü de promosyon eldiven kullanan diğer alanlardır.

 

Çalışanlara bir nevi iyileştirme olarak dağıtılan promosyon ürünleri toplu bir şekilde satın almak ve ya bilgi sahibi olmak için bizimle iletişime geçebilirsiniz. Ürün çeşitliliği, ,online katalog, promosyon olarak hazırlatacağınız giysiler üzerinde görmek istediğiniz ekstra ayrıntılar ve diğer tüm hizmetlerimiz için müşteri temsilcimiz ile görüşebilirsiniz.

 

ahmet şahin {ahmet şahin}