S20 Plus Kılıfları Nereden Alınır?

S20 Plus Kılıfları Nereden Alınır?

S20 Plus Kılıfları Nereden Alınır?

Samsung’un amiral gemisi serilerinden birisi olan S serisi üç farklı modelle tercihe açıldı ve bunlardan birisi S20 Plus. Samsung Galaxy S20 Plus şu an için piyasadaki en başarılı telefonlardan birisi. 10 MP ön kamera ile gelen telefonun arkada üç farklı kamerası bulunuyor ve bunlar, 12, 64, 12 MP çekim çözünürlüğüne sahipler. 8 GB RAM bulunan S20 Plus 128 GB hafıza ile geliyor ve dilerseniz mikro SD kart ile 1 TB’a kadar kapasitesini çıkarabiliyorsunuz. 4500 mAh pil gücüne sahip olmasıyla da oldukça iyi bir pil ömrüne sahip bulunuyor. Fiyat olarak da oldukça yüksek bir fiyata sahip olan S20 Plus her ne kadar kaliteli bir telefon olsa da bütün akıllı telefonlar gibi hassasiyete sahip. Bu yüzden de çizilme, kırılma riski oldukça fazla. Böyle bir telefonu koruma altına almanın en etkili yolu ise S20 plus kılıf çeşitlerinden geçiyor.

En Güzel S20 Plus Kılıfları

S20 plus kılıfları bulabileceğiniz ve en geniş ürüne sahip sitelerden birisi Kılıfland. Firma onlarca farklı kılıf ile her zevke ve tarza, her kullanım alışkanlığına uygun seçenekler sunuyor. Bütün S20 plus kılıf çeşitleri özel olarak tasarlanmış. Bu yüzden %100 uyum garantisi veriliyor. Telefonunuzu tam olarak saran kılıflar hiçbir boşluk bırakmadığı için hem gerekli korumayı sağlıyor hem de kullanım esnasında herhangi bir zafiyet oluşmasına fırsat vermiyor.

Sitede telefonunuz için silikon kılıflar, kapaklı kılıflar, 360 derece kılıflar, ultra koruma kılıfları, deri kılıflar, suni deri kılıflar, su geçirmez kılıflar, kol bandı kılıflar, standlı kılıflar, çekmeli kılıflar ve daha onlarca farklı model bulabilirsiniz. Tamamı birinci sınıf malzemeden üretilen S20 plus kılıfları ile telefonunuzu güvenle kullanabilirsiniz.

Kalitesi S20 Plus Kılıf Çeşitleri

Maalesef kılıf kullanıcılarının çoğunun problemi aksesuarlar ile kullanılması gerektiğinde kılıflarını çıkarmak zoruna kalmaları. Fakat Kılıfland’taki S20 plus kılıf modellerinde bu tarz bir sorun yaşamıyorsunuz. Kulaklık, şarj soketi, ses tuşları, arka kamera boşlukları en ideal seviyede tutulmuş. Bu sayede bütün aksesuarlarınızla kullanabiliyorsunuz.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Yorumlara Kapalıdır