Kapat
Sosyal Medya 236 0

Sadece Bir Saatiniz Var!


Mobil uygulamaların revaçta olduğu son yıllarda yeni uygulamalar da yerini alarak kullanıcılara önemli avantajlar sağlıyor. Bunlar arasına şimdi de OneHour uygulaması eklendi. Uygulama tamamen bekarlara yönelik kısa sürede karşınızdakini etkilemeye yönelik diyebiliriz. Uygulamada kısa sürede karşınızdakini etkileyemezseniz mesaj gönderme hakkınız kayboluyor. Uygulamanın ismi de buradan geliyor.


Sadece 1 Saat Süreniz Var!
OneHour yani bir saat anlamına gelen bu uygulamada bir saatlik konuşma süresi tanınmış. Bekarların evlenmek amacıyla veya çeşitli arkadaşlık kurmaları için karşısındakine kabul ettirmek için sadece 60 dakikalık zaman dilimi veriliyor. BU süreyi aşan adana escort o kişiye tekrar mesaj gönderemiyor. 1 Saat sonra tüm yazışmalar yok oluyor ve iletişim bağlantınız kopuyor.

OneHour zamana karşı yarışanların yanı sıra hızlı olma konusunda iddialı olanların sosyal platformu haline gelecek gibi. Henüz Türkiye’de çok yaygın olmasa da önümüzdeki zaman dilimi içerisinde uygulamanın daha fazla ismini duyurması mümkün. Kullanıcıların birbirine benzeyen uygulamalardan sıyrılarak farklılıklar peşine düşmesi halinde öne çıkacak platformlardan biri olabilir.

Mobil uygulama olarak sunulan platforma IOS ve Android kullanıcıları uygulama mağazası aracılığı ile erişim sağlayarak telefonlarında yer verebilir.

Mesut Kengir {Mesut Kengir}