Kapat
Karma Teknoloji 122 0

Sadece Satış Sırasında Değil Satış Sonrasında Da Müşteri Memnuniyeti


Özellikle araç ve personel trafiğinin oldukça yoğun olduğu; özel firmalar ile kamu kurumlarında kullanılan otomatik kapı motorları, arıza yapabilmekte veya kullanım ömürlerini daha hızlı tamamlayabilmektedir.


Otomatik Kapı (Bahçe kapı motoru)

Eroğlu Otomatik Kapı Sistemleri’nin, müşterilerine sunduğu bahçe kapı motoru ve diğer otomatik kapı sistemleri motorları kaliteli markaların ürünleri olup, uzun vadeli kullanım ve düşük bakım maliyetleri sunmaktadır. Piyasada, ne yazık ki; kalitesiz birçok farklı marka ve modelde yana kayar kapı motoru bulunmaktadır. Eroğlu Otomatik Kapı Sistemleri, müşterilerinin yalnızca satış anında değil, satış sonrasında da yanında olduğu için onlara kaliteli motor ürünleri sunmaktadır.

Otomatik Dairesel Kapı Motoru ve Kanatlı Kapı Motorları

Firma satış sonrasında da; müşterilerine dairesel kapı motoru teknik servis hizmetini, yine kendi bünyesinde vereceğinden müşterileri ile ortak çıkarlara sahiptir. Bu anlayış ile müşterileri ile bütünleşen ve onların olumlu geri dönüşleri ile her geçen gün daha da büyüyen firma, İstanbul’da otomatik kapı sistemleri alanında söz sahibidir.

ahmet şahin {ahmet şahin}