Samsung Galaxy Note 20 göründü

Samsung Galaxy Note 20 göründü

Samsung, kısa müddette arka arkaya çok rakamda model tanıttı. Özellikle Galaxy A ailesini çeşitlendirmesi ile birlikte yelpazeyi genişleten Samsung, Galaxy S20, Galaxy S20 Plus, Galaxy S20 Ultra ve ayrıca S10 ve Note 10 Lite versiyonlarıyla da birlikte ek çok kesimden kullanıcıya hitap ediyor. Galaxy Note 20’ye ise henüz müddet var. Ancak sızıntılar natürel ki gündeme geliyor.

Galaxy Note 20 hakkında gelen yeni ayrıntı, Galaxy Store’da ortaya çıkmış. Bir kullanıcının Samsung Rewards bölümünü dolaşırken fark ettiği görsel, hemen yukarıyadaki gibi görünüyor. İlk bakışta dikkati sürüklemiyor olabilir, ancak ortada duran telefon muhtemelen Galaxy Note 20.

Önde duran telefon Galaxy S10 Plus olurken, arkada saklanan telefon ise Galaxy S20. Ortadaki ise, Galaxy Note 10’a benzeyen, ancak ekranında delikli kamera bulundurmayan bir model ve bu haliyle Galaxy Note 20 olduğu düşünülüyor.

Ayrıntılarda ayrıca telefonun sağ kenarında fiziksel tuşların da bulunmadığını görebiliyoruz. Samsung’un Galaxy Note 20’de fiziksel tuşları kaldıracağına müteveccih sızıntılar vardı. Ayrıca kamerayı da artık ekran altına yerleşik olarak sunacağı da düşünülüyordu. Bu ipuçlarından da yola çıkarak Galaxy Note 20’nin gördüğümü biçimde karşımıza çıkacağını söyleyebiliriz.

Öte yandan ön kameranın ortada değil de, sol köşeye yerleştirilmiş olması da mümkün elbette. Ancak buna ait kesin bir şey söylemek için daha fazla bilgi gerekiyor.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Yorumlara Kapalıdır